Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan típusú férfi aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan típusú férfi aki nem igényli a másokkal való társasági életet a kapcsolata mellett?

Figyelt kérdés
Vagy ennek a jelenségnek csak női verziója van?
2019. dec. 28. 12:20
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

#9

De ez a fajta viselkedés más tőről fakad, ha jól értem.

2019. dec. 28. 12:47
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

"Eddig csak olyan társam volt akinek volt igénye a másokkal való barátkozásra, bulizásra, nekem viszont nem."

Magyarán te választasz mindig olyan társakat, akikkel nem illesz össze. Vállalj felelősséget a tetteidért, mert te választottál már megint ilyen szerelmet.

A férfiaknak még nagyobb aránya elvan haverok nélkül, mint a nők.

2019. dec. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a többségünk ilyen. Nekem régóta tartó, mély barátságaim vannak, és összejárunk rendszeresen, tartjuk a kapcsolatot. Úgy gondolom, hogy a barátság nagyon fontos dolog, a társamban is barátot keresek.
2019. dec. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
13 vagyok, van egy barátom egyébként, aki ilyen, mint te, de mikor szakítottak a barátnőjével, azon nagyon nehezen tette túl magát, ha egyáltalán túltette (évekkel ezelőtt volt). Introvertált és nagyon ritkán tudunk beszélni.
2019. dec. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Van. Én is ilyen vagyok és a párom is. A kapcsolat elején próbáltam lepasszolni őt a haveroknak meg kirúgdosni, mert azt hittem, csak szolidaritásból meg kedvességből lóg velem mindig, holott szívesen menne... De hamar rá kellett jönnöm, hogy ő tőlem függetlenül is havonta-kéthavonta egyszer igényli valakinek a társaságát rajtam és a kollégákon kívül (akikkel csak kunkaidőben lóg és hiába hívják sörözni nem akar menni) és inkább elvan otthon a játékaival meg a cuccaival.


Vagyunk páran, akik szívesebben ügyködnek otthon és elvannak a maguk kis világában. Mi is magányos farkasok vagyunk a magunk módján, az is meglepő, hogy egymásból sosem elég...

2019. dec. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Jelen.
2019. dec. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
15 vagyok: annyi, hogy mindkettőnknek vannak barátai, de nekik is megvan a maga élete, sokan más városban élnek, szóval az a normális, hogy havonta látjuk egymást. Illetve van egy közös baráti körünk, egy messenger csopi formájában, ott baromkodunk egymással a párommal együtt. De velük is a havi-kéthavi találka a megszokott
2019. dec. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Ó én ha akarnám se lenne már lehetőségem rá, és nincs is rá igényem.


A rokonaim messze laknak mind....hál égnek...


A barátaim akik voltak/vannak, vagy elköltöztek messzebb, vagy már családjuk van és már nem érnek úgy rá mint régen, max ha havonta 1x összefutunk valahol valamelyikkel....


De már hozzászoktam.

2019. dec. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

"Magyarán te választasz mindig olyan társakat, akikkel nem illesz össze. Vállalj felelősséget a tetteidért, mert te választottál már megint ilyen szerelmet."

Én választottam és feltételeztem, hogy az a normális ha összejárnak az emberek, elfogadják egymás ismerősi körét, családját, bármilyen a másikhoz közelálló személy tartós és ismétlődő társaságát. Tehát azt gondoltam, hogy velem van valami "baj" ha nehezemre esik ezt teljesíteni és tovább igyekeztem. Nem mesélek sztorikat, hogy néha milyen groteszk jelenetekkel tarkítva.

Na ezt adtam fel és ráadásul azzal szembesültem, hogy más nő is érez így, ezért érdeklődöm, hogy vajon a férfiak között is akad ilyen személy?

Miért ne vállaltam volna a választásom felelősségét? Hiszen együtt vagyunk. Nem elhagyni készülök, hanem megérteni a jelenséget.

2019. dec. 28. 14:39
 20/26 anonim ***** válasza:
Jelen. 1 jó barátom van, vele a heti 1 tali azért engedtessék már meg.
2019. dec. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!