Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Emberek! Nektek volt mar,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emberek! Nektek volt mar, hogy a parotoknak tobb honapra el kellett utaznia munka miatt, es ti meg otthon vartatok ra? Hogy birtatok?

Figyelt kérdés

A parom Azsiai, es vissza kellett mennie 3 honapra Koreába:( de nagyon hiányzik, és még csak 2 hét telt el... nem tudom hogy fogom kibírni. Attól is félek, hogy ő elfelejt, vagy megcsal, vagy talál mást, bármi :( mondjuk úgysem tudom meg... de nem tudom mivel kössem le magam..

Jelenleg nem dolgozok, itthon ulok es szinte depizek, hogy nincs itt..mar azon is gondolkoztam, hogy belekezdek valamibe, elmegyek dolgozni, hogy lekosse a figyelmem...


2019. dec. 28. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:
46%

Sosem volt. Az ilyeneket mindig együtt beszéltük meg és semmi nem ért ennyit a szemünkben, hogy ennyit legyünk a másik nélkül. Illetve egyikünk sem nevezi a távolságból bohóckodást kapcsolatnak, nincsenek illúzióink. Az csak egy röhejes kínzás, aminek a vége vagy elhidegülés vagy valami annál is mocskosabb.


A félelmeid jogosak. Eddig akit ismertem távkapcsolatban, azok közül mind csinált olyat a párja háta mögött, amit ha megtudott volna az illető, azonnal otthagyta volna két hatalmas pofon után. De ha neked jó, akkor csak csináld. Nekik is szóltam, csak mind egy idióta romantikus, naiv barom volt. Meg is lett a böjtje

2019. dec. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazad van :( a baratnom is elutazott 4 honapra kulfoldre, es sosem neztem volna ki belole de megcsalta a parjat, a sracot aki itthon varta...
2019. dec. 28. 16:52
 3/4 anonim ***** válasza:
90%

Voltunk, szintén 3 hónapot... Közben ő 2x hazajött összesen 7 napra, én pedig 2x voltam kint kb 5 napot.

Minden nap beszélgettünk skype-on át, egy kedves idős nőnél lakott, de sose volt az a nyughatatlan fajta. Dolgozott, hétvégenként egy kolléganőjével vmi helyi nevezetességre mentek és végül hazajött.

Hiányzott, de nem akartam letörni a szárnyait, nem akartam, hogy zsarnoknak tartson, így nem tiltottam meg neki.

Mai napig elutazik 1-2 hétre évente konferenciákra, ilyenkor még mindig fura, hogy üres a lakás és nem bújik hozzá, de ez van.

2019. dec. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Na, most képzeld el, hogy akit szeretsz leszar. Magyarul a végtelenségig várhatsz rá, soha nem lesztek együtt.


Na az milyen k**va nyomorult szar érzés tud lenni...

2019. dec. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!