Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért így utasított vissza,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért így utasított vissza, ennek mi lehetett a célja?

Figyelt kérdés

Nem azt mondta hogy nem akar tőlem semmit. Hanem 3 találkozás után nem írt vissza. Utána találkozunk még, de én emiatt kicsit közömbösen viselkedtem vele, de neki ez nem tetszett. Aztán a végén viszonylag jóba lettünk újból. De utána szintén nem válaszolt. Aztán talákoztunk még, bunkó volt egy kicsit és nem nagyon akart velem beszélgetni aztán mostmár több mint egy hónapja nem ír, és talákozni sem fogunk, vagyis én már nem fogok vele.

De ez mire volt jó hogy így fokozatosan épített le? Teljesen megtévesztő volt a viselkedése.


2019. dec. 29. 18:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez a macska egér harc.

És én kb ilyen helyzetben vagyok szintén mint te. Én vagyok sajnos a szenvedő fél. Velem is ilyen hullámzóan viselkedik a csaj, és én is próbáltam megszakítani örökre vele a kapcsolatot. Eltávolodott tőlem az utóbbi időben és most újra közeledik...

Nem értem én sem ezt... Kíváncsi lennék miért teszi ezt valaki...

2019. dec. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!