Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavarja a férfiakat a stria?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarja a férfiakat a stria?

Figyelt kérdés
7 hónapja szültem. Terhesség alatt eléggé striás lettem, főleg a combom. A gyerekem apja 2 hét után elhagyott..Most ismerkedem egy férfival. Viszont még nem találkoztunk. Mennyire találják ezt a férfiak zavarónak? Mindent megteszek annak érdekében, hogy halványuljon.
2019. dec. 30. 13:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar. 28F
2019. dec. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem.
2019. dec. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Azért kérdezem,mert az önbizalmam eddig is kb 0 volt..most meg aztán végképp.
2019. dec. 30. 13:32
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tinikorom óta van. De piros se elhalvanyult allapotaban nem zavart soha senkit. Ne foglalkozz vele!
2019. dec. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
63%
A nőmön is van kicsi. Nem zavaró, épp ellenkezőleg. A tökéletlen a tökéletes. Narancsbőrös popsit is imádom.
2019. dec. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Jó a válaszokat olvasni!! :) Köszönöm mindenkinek! :)
2019. dec. 30. 13:37
 7/17 anonim ***** válasza:
36%

Egy 7 hónapos kicsi mellett neked már a farkakon jár az eszed?! Mondjuk a gyerekvállalás is egy felelős, komoly döntés lehetett, ha 2 hét után lelécelt az apuka...


Azokat a férfiakat meg pláne nem értem, akik egy frissen szült, feltehetően még szoptató asszonyra nőként tudnak nézni. Van itt gond, nem kevés, éa szerintem nálad a stria a legkevesebb.

2019. dec. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Na pont rád nem volt szükségem! Nem tudod, hogy az "apuka" mit csinált... ha érdemben nem tudsz hozzászólni akkor légyszíves maradj csendben :) Köss bele a körülötted élőkbe, vagy esetleg otthon el vagy nyomva és itt éled ki magad? Vagy netalántán feltűnési viszketegséged van? :)
2019. dec. 30. 13:57
 9/17 anonim ***** válasza:
79%
Engem nem zavar se a stria, se a narancsbőr.
2019. dec. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
55%

7. Hozzászòlònak üzenem:


Nem tudom apàd hogy tudott nöként nézni anyádra még tèged szoptatòtt.... Ki vagy te hogy elitèled a kérdezöt?! Ha egy nönek gyereke születik és a pasi lelép akkor annak a nönek nincs joga a boldogsághoz? Vagy az ismerkedéshez? De a pasi aki lelépet ès ott hagyta a gyermekét meg az édesanyát azt gondolom nem itélnéd el?!

A te fejedbe vannak a gondok nem a kérdezöjébe... Elèg xar életed lehet ilyen gondolkodásal...

2019. dec. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!