Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavarja a férfiakat a stria?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarja a férfiakat a stria?

Figyelt kérdés
7 hónapja szültem. Terhesség alatt eléggé striás lettem, főleg a combom. A gyerekem apja 2 hét után elhagyott..Most ismerkedem egy férfival. Viszont még nem találkoztunk. Mennyire találják ezt a férfiak zavarónak? Mindent megteszek annak érdekében, hogy halványuljon.
2019. dec. 30. 13:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
72%
Dehogy zavarja, nekik is van. A páromnak több van, mint nekem :D
2019. dec. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
Az azért függ hogy pontosan hogy mutat. Fotó nincs?
2019. dec. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Semennyire, nekem is van valamennyi.
2019. dec. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
57%
Igen, a stria azért történik, mert csecsemőből felnőttméret leszünk. Aki emiatt haragszik, az shegg, aki elfogad, azt se szopkodd körbe, mert ez lenne a norma, nem valami lovagias tett.
2019. dec. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

A striával inkább a nők csesztetik egymást.

Nekem is szóltak már be nők olyan külső tulajdonságaimra, amit férfiak észre sem vettek vagy nem érdekelte őket.

2019. dec. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
19%
Pedig a 7-es válaszolónak nagyon igaza van. Ilyen önbizalomhiányosan minek ismerkedsz te egyáltalán? Csak arra akarod használni ezt a pasit, hogy a sebzett önbecsülésed helyre állítsd. Ahogy ezt a kérdést is csak azért írtad ki, hogy nyalogathasd a sebeit, meg önigazolást nyert. Egy végtelenül önző nő vagy.
2019. dec. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves utolsó válaszoló a hozzászólásod!Gondolom neked is olyan megkeseredett életed van mint a 7. hozzászólónak. :) Hogyha nem tudsz olyan választ írni amivel a sebeim tudom nyalogatni akkor nem sok értelme volt írnod ehhez a poszthoz, te tökéletes nő! ;)
2019. dec. 30. 15:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!