Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szenvedek egy lányért, sírok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szenvedek egy lányért, sírok, depressziós vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok én, és a lány 18. Tegnap megvolt az első csók. 8. találkozáson megcsókoltam a lányt, csókolgattam őt, smároltunk. Kérdezte tőlem, hogy mennyi párkapcsolatom volt, mondom 4. Hogy meddig tartott, mondom 3 hónapot. Hogy miért csak ilyen rövid ideig. Mondom nem volt az igazi az egyik se. Hogy nem szeretne megint csalódni, mondom nem fogsz. Szomorú volt, és megcsókoltam őt. Először nem akarta aztán megcsókoltam, és ő pedig kezdeményezte, és smárolás lett a vége. Elutaztam Pécsbe, itt fogunk szilveszterezni, de nem volt egyáltalán kedvem, rossz megérzésem volt, lány végett nem akartam menni. Tegnap mondtam neki, hogy fog nekem hiányozni, hogy én is ő neki. Mondom fogok rad gondolni, hogy ő is én rám.


Máma sírok a hotelben, szenvedem. Hogy miért jöttem akkor, mondta az anyukám. Mondom nem akartam menni egyáltalán, de ők akkor is nyomtak belépés, hogy csak menyjek. 370 km távol vagyunk most egymástól, de ha otthon vagyok Szlovákián akkor 10-15 km a távolság köztünk. Csütörtökön délelőtt jövünk haza.


Ma írtam neki, hogy hiányzik, hogy rád gondolok, és ő semmi. Mondom nem fogsz bennem csalódni. Hogy időre van szüksége. Nem szeretném őt elveszíteni. Kint volt a barátnőjével. Félek nagyon. Nagyon szeretem őt, de ő ezt még nem tudja.


Mit tegyek???


2019. dec. 30. 19:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
öreg hiba kérdezni exekről és még öregebb hiba válaszolni róluk. Semmi köze sincs hozzá, látszik h még gyerekek vagytok ezen a téren.
2019. dec. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én vagyok gyerek? Nem ő?
2019. dec. 30. 19:06
 3/12 anonim ***** válasza:
mindketten
2019. dec. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
szánalmas
2019. dec. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Egyem is meg a kicsi szíved. Mit tegyél, nos mit is, mit is? Igyál pezsgőt az egészségemre. És ne aggódj, majd elmúlik.
2019. dec. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Mi múlik el? Miről beszélsz?
2019. dec. 30. 19:22
 7/12 anonim ***** válasza:
Annyira szurkolunk; a lánynak, hogy felejtsd el! Még mindig nem akar tőled semmit, hiába sírdogálsz Pécsen.
2019. dec. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Miert Ne akarna? Hisz smároltunk már
2019. dec. 30. 19:38
 9/12 anonim ***** válasza:
Te egy igazán erős nagybetűs FÉRFI mintakép vagy!
2019. dec. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Növessz tököt magadnak.
2019. dec. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!