Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A magyar pasik miért félénkek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magyar pasik miért félénkek? A romák oda mernek menni, ha tetszik egy lány.

Figyelt kérdés

2019. dec. 31. 20:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Egyszer udvarolt nekem egy nagyon normális roma pasi, és hihetetlen, de tényleg különb volt, mint sok magyar, dolgozott, tiszta volt, mindig parfüm, egy nap többször fürdött, edzeni járt, hajzselé, fodrász, stb. Ehhez képest fogtam már ki olyan magyar pasit, akihez felmentem és amikor megéreztem a bűzt a házában majdnem elhánytam magamat, és olyan koszban élt, hogy attól a hajléktalanszálló is különb lett volna, magára pedig semmit nem adott. Szóval láttam ilyet is olyat is, nem tudok általánosítani.

Visszatérve a kérdéshez: Meglepően nagyon rámenős volt ez a roma pasi is, egy percig sem leplezte azt, hogy bejövök neki, és egy percig sem tökölt olyanokon, hogy "Úristen, odamenjek, ne menjek? Mi lesz ha nem, izébizé...". Odajött, bemutatkozott, és utána minden cselekedetével nekem udvarolt, ugyan a tudtára adtam még az elején, hogy nem akarok tőle semmit, de akkor is olyan meggyőző volt, hogy már majdnem sikerült meggyőznie , hogy össze is jöjjek vele. Végül nem jöttem, mert a család ki is tagadott volna, ha hazaállítok egy roma pasival, hát nem tudom fog-e még adni a sors egy hasonló embert, mint ő, mert hosszú hónapokig udvarolt nekem, és nem adta fel, és tényleg úgy éreztem, hogy bármire képes lenne értem. Erre lehet azt mondani, hogy biztos csak illúzió volt, mert a romák megvezetik a nőket, de én akkor is így éreztem, hogy emögött tényleg volt-e valami hasonló azt nem tudhatom, de nem hiszem.

2020. jan. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 manly válasza:
Nem félénkebbek, mint mások.
2020. máj. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
De igen.
2020. máj. 6. 21:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!