Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az oké hogy itt hagyott a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az oké hogy itt hagyott a párom ma?

Figyelt kérdés
Azt mondta menjünk el az ismerőseihez szilveszterezni, várnak. Mondtam, hogy én inkább itthon maradok, mert nincs sok kedvem menni, úgysem ismerem őket a többieket, max 2-3 embert. Azt mondta hogy de ő velem akar lenni. Mondtam neki, hogy én miattam elmehet, de én nem megyek. Azt mondta velem akar lenni mégis elment?! Más is van így ma?
2019. dec. 31. 20:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát, lehet úgy volt vele, hogy a te döntésed. Az meg az övé.
2019. dec. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
99%
Te mondtad neki, hogy elmehet nyugodtan. Ha nem gondoltad komolyan (mert láthatóan nem), akkor miért mondtad neki?
2019. dec. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
"Jól van menjél" - a nőknél ez azt jelenti: "itthon maradsz velem!!!". Take notes, gentlemen! :D
2019. dec. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Édes Istenem... te magad mondtad neki, hogy menjen el, amikor meg elmegy, hisztizel, hogy miért ment el?!

Logikus.

#janem

2019. dec. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem hagyott ott. Te nem akartál menni, és azt mondtad mehet nélküled. Ha már megbántad, hogy így döntöttél, akkor menj utána.
2019. dec. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
58%
Tipikus női "logika".. ja nem, hiszti
2019. dec. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom félsz, hogy megkörnyékezik fess fiatal emberek.
2019. dec. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
8%

nyugodj meg.. már biztos más pasi karjaiban élvezi a szilveszter estét.


Amúgy meg, legalább ezen az egy napon mi a fenéért nem foglalkoztál vele?

2019. dec. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Gondolom, több estét tölt veled kettesben, mint ahányat az ismerősei házibuliján. Érthető, hogy azt választja, amire kevesebbszer adódik alkalma, főleg, ha te magad mondtad neki, hogy menjen el.
2019. dec. 31. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
49%
Megbeszéltétek, és ez tök okés szerintem. Mi nem mentünk sehova, csak tesókhoz társasjátékos partyra. Jó volt.
2020. jan. 1. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!