Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 2 hónapja ott hagyott a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hónapja ott hagyott a párom, most derűlt ki hogy egy házas férfiért? Te hogy reagá1ná1 erre?

Figyelt kérdés
2 hónapja hagyott ott,minden indok nélkül,voltak gondok tény és való,de nem olyan ami miatt így faképnél kellett volna hagynia.Sms-ben szakított velem 1 év után,közös jövőtterveztünk,a férfinek gyereke és felesége is van,nm gondoltam hogy iyen gerinctelen z ex barátnőm,amikor ezt megtudtam hogy még jobban magmba fordúltam,és mind ezt kitudja mióta csinálta a hátam mögött,mind ezt úgy hogy tudta hogy szeretem és azt is tudta hogy a férfinek családja van és gyerekei.Tegnap tudtam meg ezt a hírt és teljessen magam a1att vagyok,eddig sem éreztem jó1 magam,mert szemmét módon hagyott el engem!Mit tehetnék?Te1i vagyok indú1atta1,fé1ek hogy o1yan teszek hogy magam is megbánom!
2012. ápr. 19. 13:30
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
89%

ILYEN AZ ÉLET!... Törődj bele...

Te őt szereted, ő meg a nős pasit...

Ezért még az exbarátnőd nem jellemtelen, a szívnek nem lehet parancsolni!...


Keress magadnak másik barátnőt!...

2012. ápr. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jobb ha nem foglalkozol vele, az ő élete, azt tesz amit akar, inkább most derüljön ki, mint később. Keress egy rendes lányt és az exedet verd ki szépen a fejedből.
2012. ápr. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 A kérdező kommentje:
Nem jellemte1en szét túrni egy csa1ádot aho1 egy pár éves gyerek van?Persze igazad is van
2012. ápr. 19. 13:37
 4/55 anonim ***** válasza:
31%
Nem értem, hogy ettől miért érzed rosszabbul magad... Ez inkább valahol fel kéne hogy "oldozzon" téged. Gondolj bele, hogy te 1 évet pazaroltál egy ilyen gerinctelen nőre. Emiatt érezhetnéd magad szarul. De amiatt, hogy ő elhagyott téged egy családos emberért, hát... szerintem örülnöd kéne, hogy így alakult. Te talán le akarnád élni az életedet egy ilyen alattomos nővel?
2012. ápr. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
84%

Kérdező: tévedés, nem a házas férfiért hagyott ott. Miattad hagyott ott.

"voltak gondok tény és való, de nem olyan ami miatt így faképnél kellett volna hagynia"

Mindenkinek máshol van a határ. Nála itt volt. Az, hogy közben volt egy harmadik a képben, már csak egy tünet. Tudod, a nők (és néha a férfiak is) könnyebben zárnak le egy rossz kapcsolatot úgy, hogy van valami motiváció, van valaki új. Hogy gerinctelen lenne? Hiszen szakított veled! Hitegethetett volna még évekig is, akkor meg azért lenne gerinctelen.

Akit elhagynak, mindig a másik félben keresi a hibát, pedig ha néha-néha magunkba néznénk, akkor legközelebb már nem követnénk el azokat a hibákat, amik ide vezetnek...

2012. ápr. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
78%

2 hónapja hagyott el és még mindig ezen nyavajogsz? Nekem azóta lett volna alhangon 3 nőügyem.

Ráadásul a nő pont nem érdekel, csak a saját sértödöttséged. Onnantól fontos számodra hogy egy nős férfival kavar, nem mindegy? Már nem az életed része, mit tökölsz ezzel?

2012. ápr. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem örülj, hogy megszabadultál tőle.Ne tegyél semmit hagyd az exed ha így átvert annyit sem érdemel meg, hogy foglalkozz vele.Nem hiszem, hogy jó lesz neki azzal a nős férfival.
2012. ápr. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
36%

"Nem jellemte1en szét túrni egy csa1ádot aho1 egy pár éves gyerek van?"

Általában a család dúlja szét magát. A férj-feleség közösen, együttes erővel.

Én láttam ilyenre példát, gyakorlatilag mintha a ti esetetek lenne: a lánynak barátja van, rossz kapcsolat, el akarja hagyni... mellette egy családos férfi, rossz házasságban, kisgyerekkel.

Mindketten lépnek, barát, feleség "repül". Azóta házasok, van közös gyerekük, és sokkal-sokkal jobban illenek egymáshoz, mint előző párjaikhoz.

Persze az elhagyottnak ez mindig rosszul esik, de nem minden fekete és fehér...

2012. ápr. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy ő nem tudja hogy a férfi semmit nem akar tő1e csak jó1 megdugni,de igaz is az már nem az én do1gom,persze hogy fe1vagyok háborodva,hiszen átverték a fejemet,és mind ezt kitudja mióta?Ki ne 1enne fe1háborodba amikor i1yen do1gok derű1nek ki?
2012. ápr. 19. 13:47
 10/55 A kérdező kommentje:
Mega1ázó módon hagyott e1 engem,mert nem ezt érdeme1tem,nem tettem ve1e semmi o1yat,mind ennek fejében még az is kiderű1t hogy megcsa1t,és igazatok van,nem is a házas férfi a 1ényeg,az már csak hab a tortán
2012. ápr. 19. 13:48
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!