Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire enged kovetkeztetni, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire enged kovetkeztetni, ha folyamatosan felhozza az exet?

Figyelt kérdés

Pl hogy milyen jo volt vele xy helyen.. meg hogy mennyit veszekedtek stb..

ezt miert csinalja?

azert mert en nem erdeklem annyira mint O?


2020. jan. 2. 00:44
1 2
 1/13 Noren1989 ***** válasza:
100%
Arra enged következtetni, hogy pótlék vagy számára.
2020. jan. 2. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
meg csak ismerkedunk
2020. jan. 2. 00:44
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Arra enged következtetni, hogy érzelmileg nincs túl az exén. Tapasztalat.
2020. jan. 2. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nincs túl a volt kapcsolatán, ha folyamatosan arról beszél. Nem tudom felfogni, hogy az ilyenek mi a búbánatért mennek randira és kezdenek ismerkedést, amikor láthatóan csak bántják az új embert az ex témával. Én hagynám ezt az illetőt, megmondanám, hogy gyógyulgasson meg nosztalgiázzon, csak nélkülem.
2020. jan. 2. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
jogos..
2020. jan. 2. 00:52
 6/13 anonim ***** válasza:

4: Azért mert kapcsolatfüggők és megrémülnek az egyedüllét gondolatától, azonnal kell nekik egy pótlék.


Vagy szimplán buta és nem gondol bele, hogy erről nem nagyon kellene témázgatni ...

2020. jan. 2. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 opened paradise ***** válasza:
0%
Nem féltétlenül. Ha nem a lányt dicsérgeti neked, akkor lehet amiatt is, mert sokáig voltak együtt, és nem nagyon tud olyan dologról mesélni, ahol ne lett volna ott.
2020. jan. 2. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

6. Igazából csak költői kérdés volt. Igen, tényleg kevesen tudnak egyedül lenni, legalább addig, míg lecseng az előző kapcsolat érzelmi része.

Másrészt intelligencia kérdése, hogy mit, hogyan mesélünk, lehet úgy is elmondani pl.: volt egy bizonyos helyen/rendezvényen, anélkül, hogy hozzácsatolná az exet és hogy mit érzett akkor.

2020. jan. 2. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nincs túl az exén. Vannak érzelmei iránta. Te itt max egy próbálkozás egy pótlék vagy. De hosszútávon nem lesz ebből a kapcsolatból semmi.

Neked sem tesz ez jót.

2020. jan. 2. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
én emiatt dobtam barátnőmet. Túl sokat agyalt a volt paliján.
2020. jan. 2. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!