Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit ér az életem szeretet és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit ér az életem szeretet és párkapcsolat nélkül?

Figyelt kérdés

Én senkinek nem jelentek semmit, sőt inkább az emberek csak lenéznek. A családomon kívül nincs senkim. Még rokonaim sincsenek akikre számíthatnék. Sokszor elgondolkodom az élet értelmén, de nem találom rá a választ. Talán az hogy szívjak csak. Tudom van akinek rosszabb sora van, de mivel én csak a saját testemben élek, ezért nekem az a legrosszabb ha nekem nem jönnek össze a dolgok. Depressziós vagyok, gyógyszert is írtak fel rá.

Régen az iskolában kicsúfoltak a félénkségem, visszahúzódottságom miatt. Többen összefogtak ellenem, én voltam az aki mellett senki nem akart ülni. Már így felnőttként kezdem azt gondolni hogy igazuk volt, mert eddig egy idegen sem igazolta vissza hogy szeretni, vagy kedvelni lehet engem.

Mindenkinek aki kigúnyolt engem gyereke és férje/párja van, tehát jó életük van. Még a fiúnak is aki hasba rúgott, hiába csúnya, egy szép felesége van, és egy gyereke. Nekem meg nincs senkim. Akkor se ha minden energiámat beleteszem egy kapcsolatba, akkor se ha nem. Tudom, mert mindkét alternatívát kipróbáltam. Na és persze, hogy az exem is talált valakit, aki biztos jobb, mint én. Mert sajnos tőlem mindenki különb.

Ha ez még nem lenne elég még egy reklám is folyamatos frusztrációt hozza ki belőlem, mert lehet hogy sajnos nekem sose lesz családom.

https://www.youtube.com/watch?v=jIduUPyaku4


2020. jan. 4. 15:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy, nagy vonalakban hogy nézel ki, és merre laksz?


Én is hasonló helyzetben vagyok, csak a másik oldalon.

2020. jan. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

akkor ne nézz reklámokat, ne nézz fb-ot, sem más közösségi médiát 1 hétig.. máris jobb lesz a kedved.


Azt meg kötve hiszem, hogy te mindent megtettél az ügy érdekében.. talán 2-3 alkalommal csinálgattál valamit, ami nem hozott eredményt.. aztán feladtad.


Az élet értelme az, amit adsz neki. Rajtad múlik. Majd ha megérted ezt és nem kifogásokat keresel, meg sírsz a múlton, ami ELMÚLT!, akkor majd változtatsz az életeden.


Ha meg nem változtatsz, hanem rinyálsz tovább, akkor csak rosszabb lesz.

2020. jan. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

az élet nem a párkapcsolatoktól lesz jó..

először hozd rendbe magad és találj valami életcélt mert hogyha csak ezen görcsölsz attól csak rosszabb lesz a helyzet

próbálj ki új dolgokat, lépj ki a komfort zónádból, csinálj valami teljesen váratlan dolgot

én is kiközösítés áldozata voltam. nekem sincs egy barátom sem. arra rájöttem, hogy az életem nem szabad másokéhoz hasonlítani mert abból sosem lesz semmi pozitív.

ne engedd, hogy a depresszió áldozata legyél.

szeressed önmagad és tedd meg magadnak azokat a dolgokat amiket mástól várnál.

2020. jan. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Próbáld meg magad értelmes dologgal lekötni: sport, képzés, tanfolyam, a hobbidat fejleszt, és menj ki az emberek közé. Azzal, hogy bezárkózol, csak egyre jobban negatívan látsz mindent, és mindenkit.

Nyiss a világ felé!

2020. jan. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!