Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleegyezett, de megis önzőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleegyezett, de megis önzőnek érzem magam ettől?

Figyelt kérdés
Szoval...ott kezdenem hogy PCOS+inzulinrezisztencia és pakzsmirigy alulmukodessel lettem diagnosztizalva.Persze ehhez meg egy jokora nagy sulyfelesleg is.Fogynom kell mihamarabb az orvos szerint.Irodan dolgozom igy elegge mozgasszegeny eletmodot folytatok.Mondtam a paromnak hogy szeretnek venni futogepet,sulyzokat,meg egyebb mas cuccokat.O maximalisan mellette van es mondta hogy nyugodtan megvehetem.Habár nekem meg lelkiismeret furdalasom van,nem akarok visza elni vele.O meg azt mondja hogy megerdemlem mert mindig ot helyezem magam ele es kicsit gondolhatnek magamra is.A problemam meg az hogy szerintetek szabad ilyent tenni?Marmint...nem olcso mulatsag ezeket megvenni,es a kozos kasszabol menne.Nem akarom a tarsam hogy ugy erezze kihasznalom-dilemaba kerultem emiatt.
2020. jan. 5. 00:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha még soha nem edzettél azt tanácsolom első körben inkább egy kondibérletet vegyél, ahol egyáltalán kipróbálhatod, mert nagyon sokan feladják nagyon hamar. Akkor meg ott áll majd feleslegesen minden. És ezt nem bántásból írom. Amúgy meg nem veletlen támogat. Biztosan aggódik az egészséged miatt és számára is vonzóbb lennél.
2020. jan. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
23%

Inkább azzal vagy önző ha dagadék vagy mellette.


Amiket meg felsoroltál kábé a 100-150k kategória. Ha ez akkora érvágás, akkor inkább másik állást keress, hátha ott még mozognod is kell.

2020. jan. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

A leírás alapján egy pszichológus is Rád férne.


Viszont első körben tényleg inkább menj el egy kondi terembe vagy keress erre szakosodott csoportot, ami Neked jobb.

2020. jan. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is támogatnám a páromat, ha az lenne a célja, hogy jobban nézzen ki. ;)

Konditermet én is ajánlom. Régebben otthon edzettem, szobakerékpárral, de egy idő után iszonyat unalmas! Edzőteremben sok féle gép van, vannak emberek és jobban esik az edzés.

2020. jan. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen feleslegesek ezek a gépek!

Életmódot kell váltani, keveset, és egészségesen étkezni. Ha jókora túlsúly van először pont elég a séta is, ahelyett, hogy kicsináld az ízületeidet.

2020. jan. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szép kis egészségügyi probléma pakk. Gondolom étrendi javaslatot kaptál. Elsődlegesen azt lenne a legfontosabb rendezni, tartani.


Nagyobb túlsúllyal futást hanyagold. Nagyon nem tenne jót az izületeidnek. Esetleg emelkedőn gyorsabb séta.

De több értelmet látnám, pláne hosszabb távon ha kondiba mennél és személyi edzőt fogadnál, aki segít, hogy mit csinálj és hogyan. Étrendben is kikérheted a tanácsát, mert sokszor az orvosok tudása túl elavult ha az étkezésről van szó (cukorbetegnek reggelire zsemle vajjal, sonkával pl.), míg az edzők jobban képben vannak (már amelyik persze).


Amiatt meg ne legyen bűntudatod, mert az egészségedre költesz. Pláne ha a párod támogat is benne. Csak ha belevágsz, érje is meg, csináld kitartással.

2020. jan. 5. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Tobbiek leirtak a lenyeget. Tovabba akkor legyen lelkiismeretfurdallasod ha megveszed de nem hasznalod. Egyebkent szerintem is felesleges es otthoni gepek a legtobb esetben porfogo ruhaakasztokka valnak mert tenyleg unalmassa valik, ez pedig nalad nem jo omen. Motivalo kornyezet kell!!
2020. jan. 5. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Koszonom -igaz,elgondolkodok rajta-hogy jarjak konditerembe.Annyi hogy falun elunk es mindennap kocsival jarok be dolgozni,.Azert gondoltam konnyebb megoldasnak ezt.Tavaly juniusban mozogtam utoljara-akkor leadtam 15 kilot,szerencsere nem jott visza.De meg mindig lekell adjak 20-at ez mellett.A sok sulyfelesleg az egyetemi eveim alatt jott fel.Azelott napi szinten edzesekre jártam,harcmuveszetet tanultam es imadtam mozogni.Ahogy egyetemre kerultem,kiesett a az edzes valamint rengeteget stresszeltem.Gondolom ez okozhatta ezt a sok egeszsegugyi problemat.
2020. jan. 5. 10:20
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen,lehet ram ferne egy ,,pszichologus”. Ket eve mar hogy elvesztettem a csaladom.A párom es a családja fogadott be.Egy idoben vesztettem el a csaladom es derult ki a betegsegem,egy evre kiestem az elet nevu jatekbol-full depresszio miatt.Most kezdek jol lenni es a talpamra allni meg csak.
2020. jan. 5. 10:43
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Részvétem, kérdező! :(


Amúgy nem szégyen szakemberhez fordulni. Aki meg csak lefitymál, hogy tök felesleges, annak megmondhatod, hogy "Én legalább teszek azért, hogy nekem jobb legyen, Veled ellentétben.".

2020. jan. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!