Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Azok az emberek, akik nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok az emberek, akik nem akarnak házasodni és gyereket se akarnak, miért mondják önzőnek?

Figyelt kérdés
2019. nov. 1. 00:05
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
13%
Mert csak magát szereti,egoista!
2019. nov. 1. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
80%

Na alljon meg a faklyas menet!!

Nem onzoek nem egoistak!


Mindenki mocskosul de el tudja donteni,hogy mit akar es senki se szolhat bele miert jo vagy rossz..ne vicceljetek mar..


23N

2019. nov. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem meg nem önzőek, hanem csak gondolnak a jövőre, és nem szeretnének egy céltalan dologba belemenni, aminek a kimenetele többnyire a mai életet nézve negatív. Lásd: válások, megcsalások, egyszülős "házasságok", és benne egyedül éldegél magányosan egy gyerek...
2019. nov. 1. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
12%

Ne vicceljünk már!

Jobb egyedül örökké?

Ezt tudjátok minek nevezik? Gyávaságnak!

Inkább van magának remeteként mert fél igazi férfi,vagy nő lenni!

Ha meg alapból nem szeriti az embereket,akkor az meg antiszoc! És azzal nem ártana valamit kezdeni szakember bevonásával!

Nekem senki ne mondja.. de senki,hogy vonzó egy olyan ember nemtől függetlenül akinek soha nincs családja testi egészsége létére!

És lehet,hogy 20,30,40 évesen is inkább csak van magának vagy csapong az illető,de eljön az az idő általában 50 felett amikor megbán sok mindent,amikor boldog családokat lát mindenhol,parkokban sétáló szülőt a gyermekkel, kézenfogva sétáló párokat stb!

Mindenki jön ilyen baromsággal,hogy válás meg stb.. bla bla! Francokat! Akik válnak,azok nyílván nem véletlen! Attól még nem feltétlenül kell ilyen "válós " emberré válni! Jól is néznénk ki,hogy azért nem mernénk valamibe bele vágni,mert látunk a nagyvilágban negatív eseteket.

Éppen ezért kell/kéne a legjobb embert kihozni magunkból és példát mutatni!!!

2019. nov. 1. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim ***** válasza:
63%

Nem önző, csak gondolkodik előre! Egy házasság rengeteg munka, kompromisszum, egymás hülyeségének az elnézése, megalkuvás. Előttem is írták, hogy rengeteg a válás! Mi arra a garancia, hogy nem hagynak el miután szültem neki egy gyereket?! Semmi! Még magamat sem tudom eltartani a fizetésemből, akkor egy gyereket hogyan fogok? Mit tudok majd nyújtani a gyerekemnek, ha felnő? Kezdő tőkét, saját lakást? Ja hogy pucér seggel eresszem szélnek a nagyvilágba? Biztos, hogy nem tenném ki a gyerekemet ennek!

Belegondolnak egyáltalán, hogy milyen világba szülnek és hogy miért? Jaj mert olyan cuki/ mert kell/ mert ezt várja tőlem a mai társadalom/ mert csok, mert majd ha öreg leszek, akkor majd ő gondomat viseli. Nem nem nem és nem!!

2019. nov. 1. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 anonim ***** válasza:
90%

Ezt azok a családos emberek szokták mondogatni akik rohadtul gyűlik a családjukat, a gyereknevelést és eléggé megkeserítette az életüket a gyerekvállalás. Mástól még nem hallottam ilyet. Eleve ahhoz, hogy egy ilyen szituációban önzőségről tudjunk beszélni az kell, hogy az a bizonyos dolog amit nem akar megtenni negatív legyen. Ha valaki nem tesz meg valamit ami szerintem a világ legjobb dolga akkor nem önzőnek fogom nevezni. Már ebből is egyértelmű, hogy ilyet csak a gyerekvállalásba belekeseredett emberek mondanak akiknek nem szimpi, hogy a másik boldogan él. Sajnos rengeteg ilyennel találkoztam már akire elég ránézni és látod, hogy a töke kivan a gyerekneveléssel, utálja az egészet de mégis téged győzköd meg jön ezzel az önzőség dumával.

Számomra baromi taszító ez a mentalitás. Már csak azért is mert az emberek 90%-a egyáltalán nem ért a gyerekneveléshez, vagy éppen nem tart ott anyagilag, mentálisan, érettségben, párkapcsolatban hogy gyereket vállaljon. Ilyen embereknél pedig pontosan az a baromi nagy önzőség ha mégis vállal gyereket és elcseszi szerencsétlennek az életét azzal, hogy alkalmatlan szülő vagy éppen kis híján éheznek, vagy pár hónap után ott is hagyja az aktuális bakja. Nagyon nagyon kevés embernek való gyerek. Sokkal önzőbbnek gondolom azt, ha valaki nem tudja és nem is akarja belátni, hogy vagy ő vagy a helyzete nem alkalmas a gyerekvállaláshoz mert jajj neki cuki babuka kell. Ennél nagyobb önzőséget nem tudok elképzelni.

2019. nov. 1. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem inkább az az önző, aki gyereket szül, ha kell, ha nem, "mert csak", "mert így kell lennie", meg mert "ettől teljes az élete". Múltkor volt itt egy kérdés arról, hogy ki miért vállalt gyereket. Alatta kialakult egy kisebb vita az elhanyagolt és a szülők örömére, kompenzációjára szült gyerekekről, akiket bármilyen stabil háttér és alap nélkül a világnak engedtek, mikor felnőttek. Meet majd megoldja, tanul magának, vesz magának lakást, mintha nem az lenne a szülő dolga, hogy egy jól működő, sikeres felnőttnek szánja a kis csemetéjét és ebben maximálisan segíti... Na, szerintem ez az önzőség. Én ezért nem akarok gyereket. Égne a képem, ha a fiatal éveiben azért nélkülözne, mert én is ezt tettem és ezt tekintem természetesnek és mert képtelen voltam annyi pénzt, szabadidőt és olyan családot biztosítani, ahol nem lép le apuka, nem csak este 8-kor látjuk aludni minden hétköznap munka után, nem egy 30 négyzetméteres lyukban élünk, ahol alig van saját szobája, ha van és még el sem tud költözni, ha felnő, mert nem tudok neki útravalót adni, csak ha örököl a halálom után... Na, ez az önző dolog. Nem az, ha valaki tervez és ha esetleg felismeri út közben, hogy amíg lehet gyereke, addig nem lesznek adottak a körülmények, ezért inkább nem vállal. Mindjárt megkeresem azt a kérdést, tanulságosak a kommentek...
2019. nov. 1. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 anonim ***** válasza:
2019. nov. 1. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 Barnabas333 ***** válasza:
0%
Ezek az emberek elgondolkodhatnának azon a szüleik mi a francnak akarták őket megszülni és felnevelni... Nagy hibát követtek el a szülők. Az én életem is sokkal könnyebb lenne gyerek nélkül... De öreg koromban tuti megbántam volna. 42f
2019. nov. 1. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 Barnabas333 ***** válasza:
8%
6os akkor baromi önző szüleid vannak...
2019. nov. 1. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!