Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire általános az ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire általános az ha valaki sosem iszik alkoholt és nem is dohányzik?

Figyelt kérdés

Lányok közül ki az aki hasonló állásponton van és ki az akinek ez előnyt jelent?

Írjatok véleményt.

Nemtől és kortól függetlenül is érdekelnek a vélemények.



2020. jan. 5. 19:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Nem túl gyakori, mivel az emberek többsége legalább néha, alkalmakkor iszik egy minimális alkoholt. Amúgy sosem értettem azt, akit ez zavar vagy akinél ez szempont társkeresésnél.
2020. jan. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Hellmano ***** válasza:
100%
Nem olyan ritka amúgy! Például én soha nem dohányoztam és alkoholt is utoljára kb. 10 éve ittam (azóta még alkalom adtán sem! Volt pár sértődés belőle, mikor nem koccintottam vagy nem gurítottam le a háziból valaki egészségére, de nem engedtem belőle. Nem szent ember vagyok, mert előtte azért ittam alkoholt bulik alkalmával, de rájöttem, hogy minek? Mert máskor meg rá se néztem, akkor buli mellé sem kell meg sport ember vagyok komolyba). Nőknél is ismerek ilyent szóval nem ritka!
2020. jan. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nálam ez előny. Én sem dohányzom és nem iszom alkoholt (alkalmanként se).
2020. jan. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nagyon nagy előny 23l
2020. jan. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hát szerintem elég ritka, legalábbis ha az ismerőseimből indulok ki. Egyébként én szinte csak szilveszterkor iszom alkoholt egész évben meg maximum egy-két olyan alkalomkor, mint születésnap, de amúgy nem szeretem a szeszes italok ízét. 19/L Dohányozni soha nem dohányoztam, még csak ki sem próbáltam és partnernek is ilyet szeretnék. 19/L
2020. jan. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
#5-ös vagyok: Bocsánat, a koromat véletlenül kétszer írtam.
2020. jan. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Előny. Én sem iszom (alkalmanként sem) és nem is dohányzom.
2020. jan. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Helló másik 83%-os hasonló véleményű! :D
2020. jan. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Helló. Csak én 18 évvel idősebb vagyok már. :-D
2020. jan. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

#9 Jaa, észre sem vettem, hogy van még egy 83%-os, az 5-ös.

Én is annyival vagyok több. :) #3

2020. jan. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!