Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tönkreteszem evvel a kapcsolatuk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tönkreteszem evvel a kapcsolatuk?

Figyelt kérdés
Apám barátja ki kezdett velem ..egyszer még azt is hagytam ,hogy megcsókoljon .Sosem szóltam rá és így kezdődött minden .Nagyon nehéz ezek után apu szemében nézni (bár komolyabb nem történt még csóknál).Sokat gondolkoztam el kéne mondanom neki ,mit tesz a háta mögött velem ,de félek tönkre tenném évvel barátságuk hiszen nagyon jó barátok nagyon sokat vannak együtt ...
2020. jan. 7. 13:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Van olyan ismerősöm, aki hasonló módon jött össze a férjével. Van tehát pozitív példa. Ugyanakkor a szavaidból úgy veszem ki, hogy ez a dolog nem feltétlenül van ínyedre, nem írsz szerelemről, meg hogy majd hogyan álljatok egy nap apád elé. Ha apád barátja gyakorlatilag zaklat, akkor nem gondolnám, hogy ezt hagyni kellene. Mondd meg neki nyugodtan, aztán majd ők megbeszélik a dolgot. ha tönkremegy a barátság, az nem a te hibádból lesz, hiszen nem te másztál rá a fickóra, hanem ő rád.
2020. jan. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Kit érdekel ha molesztál. Miért hagynád, hogy olyannal barátkozzon, aki rád szált? Nem tiszteli apádat sem, máskülönben nem mozdulna rád.

Hány éves vagy, hogy hagyod? Bár tetszett neked az ürge, ha hagyod neki, hogy megcsókoljon.

2020. jan. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nos hát igen szerelmet nem írhatók ,persze vonzalom az van ,de nagyon haragszom ezért magamra . Arról már nem is beszélvén ,hogy 30évvel idősebb ,és van családja.
2020. jan. 7. 13:33
 4/16 anonim ***** válasza:
85%
Akkor meg pláne mond el. Nem lehetsz több 20-25-nél. Hát szégyelld is magad, mert tudod, hogy családja van és még is ilyent csinálsz te is. Friss puncit látja benned csak.
2020. jan. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki, hogy ha nem áll le, apád hallani fog róla.
2020. jan. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
19
2020. jan. 7. 13:45
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Elég gáz, hogy 19 évesen hagyod hogy csókolgasson. Ezek szerint mehetek én is csókolgatni, ennyi erővel, mert semmi tartásod? -.-
2020. jan. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
78%
Értem. Tehát te legalább annyira hibás vagy a dologban, mint apád haverja. Így már értem, miért olyan kellemetlen számodra, hogy apáddal közöld a dolgot. Kicsit hamarabb kellett volna gondolkozni, mert a sztoriban nem az a legnagyobb baj, hogy apád barátsága megmarad-e ezzel a fazonnal, hanem hogy mi lesz azzal a családdal, ami talán majd szétesik, hála a ti fellobbanó vonzalmatoknak. Bár valamiért úgy érzem, nem te vagy az első, akire családos emberként rámoccant.
2020. jan. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nos ,talán igazad van ...a tartás elveszett ... Egyszerűen nem tudom ,hogy juthattam idáig ...Talán nem is barátságokat féltem ,hanem azt ha ez kiderül mindenkinek ilyen véleménye lesz ,annak ellenére,hogy csak hagytam magam ...
2020. jan. 7. 14:15
 10/16 A kérdező kommentje:
Jól gondolod ,hogy nem én vagyok az első .Bár én se tudom milyen otthon a kapcsolat .Mivel itt egy jómódú férfiről beszélünk ,akkor eddig hozzászokott ,hogy mindent megtehet ...
2020. jan. 7. 14:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!