Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Együttalvás, cikis sztorik?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együttalvás, cikis sztorik? Veled történt már valami, amit jobb lenne meg nem történtté nyilvánítani?

Figyelt kérdés

Ott aludtál a barátodnál (először, sokadszor) vagy ő nálad, amikor pölö elkezdtél álmodban beszélni, nevetni, leestél az ágyról, reggel reflexszerűen az ölébe borítottad a reggeli-kedveskedős virsli-kenyér kombinációt....

Várom a sztorikat.

Előre is köszönöm a válaszokat.


2010. júl. 21. 15:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%

nemvolt vicces de leírom.

elmentem valamilyen idióta ötlettöl vezérelve egyedül discoba. hullarészegre ittam magam.

felébredtem egy tök ismeretlen ágyban.

egy félelmetesen jó csaj melett.

és azonnal észrevettem hogy behugyoztam álmomban olyan részeg voltam. kisurrantam csendben és eltüntem.

ja! és nemtudom hogy kerülhettem szegedről kecskemétre.

hazastoppolni is érdekes volt. se pénzem se telefonom nem volt. elhagytam mindent. senkinek nem kivánom ezt!!

2010. júl. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Előzőnek: de igen én jót nevettem rajta xD azért sajnáltalak is egy kicsit(:
2010. júl. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Áhh, nekem csak horkolós, álmomban beszélős dolgaim voltak.

Egyszer volt, hogy én is bepisiltem álmomban, de akkor szerencsére egyedül voltam. :D

19/L

2010. júl. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

az első vagyok.


már én is nevetek rajata. máig else tudom képzelni mi történhetett! asszem ilyen a TELEPORT BERUGÁS.

2010. júl. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

fingás?:D

chilis abbatol hascsikarás egész éjjelk:(

2010. júl. 23. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
70%
Én szórakozó helyen megismert csajnál aludtam koliban. Éjszaka erősen horkolt melettem, néha már azt hittem komolyan megfullad. Aztán lehúzta rólam a takarót így fáztam is. Reggelre jól megis fáztam és nem aludtam 1percet sem. Reggel sürgősen távoztam, hogy sietek :) így visszagondolva nem hittem volna, hogy egy szép csaj lehet ilyen gusztustalan éjszaka :)
2010. júl. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
97%

Nah, az enyém tényleg nem vicces, de példának okáért leírom. Semmi extra...

A pasimnál aludtam, és másnap reggel azt mondta, hogy végig hangosan nevettem álmomban, néha meg motyogtam is valamit az orrom alatt, de azt nem értette.

Későbbi tapasztalatokból kiderült hogy utána, pár éjszakáig még kuncogtam, aztán leszoktam róla. De hogy miért röhögtem? xD

2010. júl. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
a barátnőm szerint állandóan horkolok és vetetett velem valami tapaszt amitől elvileg nem lenne szabad horkolnom. csak ez valahogy rám nem hat. na sebaj, vettem neki füldugót :D
2010. júl. 28. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nemrég voltam egy házibuliban,a barátnőmmel és a barátnőjével aludtam és egyszer csak arra keltem,hogy ráznak felfele és iszonyú büdös van.Mint kiderült én fingtam tele a szobát,először el sem hittem de két percre rá már rohantam is a wc-re,mert majdnem össze fostam magam :/
2010. júl. 28. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
85%
1. te nagyon brutál vagy:) big respect :) nagyot nevettem másnaposok beütés :D :D ezt tuti kipróbálnám 16/F
2010. júl. 28. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!