Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz ha elmondom egy férfinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha elmondom egy férfinak hogy tetszik nekem? És ha visszautasít akkor mivan? Belehalok 20/L

Figyelt kérdés

Ha nem mondom el neki hogy tetszik nekem akkor belehalok egesz eletemben banni fogom es azon fogok gondolkozni mi lett volna ha elmondom neki?

Az a baj, olyan tíous vagyok aki úgy van vele hogy egy ferfinak kell kezdeményeznie, de most meg teljesen ellent mondok az elveimnek....

Már nem sokszor lesz lehetosegem talalkozni vele, lehet hogy elmondom az utolso talalkozasnal neki vagy csak annyit mondok neki : nem veszed eszre hogy az elso perctol kezdve tetszel nekem?

Utána meg lesz ami lesz....

De legalabb nem fogok utána reménykedni mert a remeny a legrosszabb

Szerintetek?


2020. jan. 10. 22:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mondd el neki, nem a kezét kéred meg, hanem elmondod neki konkrétan, hogy bejön neked, akár az utolsó találkozón. Én majdnem 2 évig voltam szerelmes egy pasiba, aki azóta elköltözött és lehet többé nem is látom, mindennél jobban bánom, hogy utolsó találkozón nem mondtam el neki. Azóta már olyanok fordultak meg a fejemben, hogy lemegyek hozzá a városba és megkeresem, elmondom neki mit érez, vagy írok neki álnéven, meg hasonlók. Te ne ess bele ebbe!
2020. jan. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz. Nem fogsz belehalni.
2020. jan. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nagyon érzékeny vagyok!!!
2020. jan. 10. 22:56
 4/14 A kérdező kommentje:
Utolso!!! Menj mar innen!!!!
2020. jan. 10. 22:56
 5/14 A kérdező kommentje:

Az ilyeneket mint te miert nem tiltjak ki innen?

En annyit nem merek irni hogy h**lye

2020. jan. 10. 22:57
 6/14 anonim ***** válasza:
65%
😂
2020. jan. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
67%
Úristen kíméld meg magadtól könyörgöm!!!
2020. jan. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
82%

"És ha visszautasít akkor mivan? Belehalok 20/L"


Megnyugtatlak, mi férfiak sem szoktunk belehalni.

2020. jan. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi kérdező, ne feszülj már rá ennyire az életre. Belehalsz ha visszautasít a férfi, akkora trauma? Mondd ezt annak aki elvesztette a gyereket, leégett a háza vagy megnyomorodott. Na AZOK traumák. Nem azt mondom hogy le kell becsülni az érzelmek erejét de ne csinálj hattyú halálát egy férfiból mert lesz még 1000 másik. 20 éves vagy, ilyenkor ezek az egész életemben bánni fogom kijelentések meg aranyosak de ha visszautasít ez a férfi elhiheted, hogy max fél éven belül már ugyanúgy fülig szerelmes leszel valaki másba, ő meg csak kósza emlék lesz.


Egyébként mint írtad, mondd el neki. A remény és bizonytalanság sokkal rosszabb, mintha negatív választ kapnál.

2020. jan. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Rockarc ***** válasza:
100%

Az emberek tobbsege nem vag eret egy ilyen mondat utan. Akkor sem, ha nem az lesz a vegeredmeny, amit elore vart. Megis mit veszthetnel? Latod meg 3* aztan soha senki nem fogja tudni, hogy mit mondtal neki. Mi ebben a gaz? Inkabb az a gaz, amikor mar valaki elmult 6 eves es vendegsegben az anyja szoknyaja moge bujik es nem koszon senkinek.


Amugy meg, ha tenyleg ennyire akarod, hogy minden mindegy alapon ugrasz elore, akkor meg ne legyel ennyire direkt. Egy "tetszel nekem"-re nem lehet mit valaszolni. Ne hozd ilyen kellemetlen feszengos helyzetbe a masikat. Creepy. A hosszerelmes sracok szoktak igy nyitni, pont ugyanannyira megdobbento. Inkabb hivd el valahova. Holnap elmegyek megnezni xy-t. Neked nincs kedved hozza? Itt van valasztasi lehetosege az elsovel ellentetben. Ez megis civilizaltabb es a nem sem annyira elutasito, mert bar mindketten tudjatok, hogy arrol szolt, hogy nem akar veled kozelebbi kapcsolatot, de megse teged utasitott el, hanem a programot. Kevesbe faj. Nyilvan ha tetszel neki, akkor barmilyen sz.ar programra is elmenne, akkor is, ha nem er ra. Sok sikert!


43F

2020. jan. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!