Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz ha elmondom egy férfinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha elmondom egy férfinak hogy tetszik nekem? És ha visszautasít akkor mivan? Belehalok 20/L

Figyelt kérdés

Ha nem mondom el neki hogy tetszik nekem akkor belehalok egesz eletemben banni fogom es azon fogok gondolkozni mi lett volna ha elmondom neki?

Az a baj, olyan tíous vagyok aki úgy van vele hogy egy ferfinak kell kezdeményeznie, de most meg teljesen ellent mondok az elveimnek....

Már nem sokszor lesz lehetosegem talalkozni vele, lehet hogy elmondom az utolso talalkozasnal neki vagy csak annyit mondok neki : nem veszed eszre hogy az elso perctol kezdve tetszel nekem?

Utána meg lesz ami lesz....

De legalabb nem fogok utána reménykedni mert a remeny a legrosszabb

Szerintetek?


2020. jan. 10. 22:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Mondd el neki közvetve!

Ha úgy vagy bekötve, hogy ne te mondd ki, akkor az a KÉSŐBBI esetleges szerelmi kapcsolatban is gond lesz, ha neked ő nem elég kezdeményező.

Tehát nem arról van szó, hogy egy kezdő lökést kell adni a kapcsolatnak szerintem. Az ő aktivitása később se lesz elegendő neked.

2020. jan. 11. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
54%

"Nyilvan ha tetszel neki, akkor barmilyen sz.ar programra is elmenne, akkor is, ha nem er ra. "


Ezt miből gondolod? Nálam ez nincs így!

Bármennyire is szerelmes vagyok valakibe, nem megyek el vele szar programra.

És ha jó a program, akárkivel elmegyek oda.

2020. jan. 11. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
17%

"20 éves vagy, ilyenkor ezek az egész életemben bánni fogom kijelentések meg aranyosak de ha visszautasít ez a férfi elhiheted, hogy max fél éven belül már ugyanúgy fülig szerelmes leszel valaki másba, ő meg csak kósza emlék lesz."


Nem tudom, honnét veszel ilyeneket, én ötven leszek mindjárt és ugyanúgy érzek, ahogy a Kérdező mondja.

Dehogyis múlik el!

2020. jan. 11. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ha elutasít, akkor az van, amit egy átlag férfi hosszabb-rövidebb ideig, naponta él át: el leszel utasítva, ami kicsit rossz érzés.
2020. jan. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!