Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt csak én reagálom túl?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt csak én reagálom túl?

Figyelt kérdés

Van egy 2 éve tartó kapcsolatom,de most hogy közeledünk a 2 évford.hoz egyre jobban azt érzem hogy a barátnőm nem mond el nekem valamit.

Érzem hogy szeret látszik is rajta és nem fél kimutatni én is imádom sőt .. de vannak néha olyan mondatai amiből az jön le hogy valamit titkol.Most is lementem hozzá meglátogatni munkahelyen senki nem volt ült benéztem ült letettem a bicajt épp hogy bementem felállt elment hátra valamit matatott a dobozoknál kijött megölelt csók minden aztán fogta magát elkezdte írkodni a dolgát (jó ezt megértem hogy ezt csinálja mert eladó) vártam beszélgettem volna vele de alig szólt megkérdeztem tőle hogy este mi lesz azt mondta nem tudja én meg mondtam neki hogy most elmegyek mert felolvadnak a cuccaim adott egy csókot visszaült köszöntem neki hogy szia béby ő meg csak hogy szia,főnök meg elkezdett nevetni na mondom én innen mielőbb lépek :D(persze ezt gondolatban . Lehet hogy én vagyok túl reagálós ezekre a dolgokra?

Bocs ha hosszú lett!


2010. júl. 21. 16:27
 1/5 anonim ***** válasza:
"Ebből a kérdésből nem derül ki, mit szeretne megtudni a kérdező"
2010. júl. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

ha a munkahelyén látogatod meg, akkor ezen ne csodálkozz!

Én is utálnám, ha a párom a munkahelyemre jönne. Nem azért mert nem szeretem vagy mert titkolok valamit, hanem azért, mert nem hiányzik az, hogy a kollégák megjegyzéseket tegyenek. Úgyohgy szerintem ne menj a munkahelyére, mert kellemetlenül érzi magát.

és hogy a kérdésre válaszoljak: igen, te reagálod túl (legalábbis a fent leírt szituációban)

25/F

2010. júl. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én sem birom ha bármi munka/dolog közben próbál velem valaki olyanról kommunikálni ami nem oda való :)

ezen ne aggódj ezen azeseten, mást nem írtál nem tudom mi lehet a helyzet.

2010. júl. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nos azzal hogy a munkahelyére megyek azzal nincs baj. legtöbbször ő hív le hív fel vagy küld sms-t hogy menjek le ,amíg nem küld nem is megyek le!A főnök is bír és a felesége is ezzel nincs gond :)

Viszont ez a munkahelyi leírás ez azért jött mert ez közelebb volt viszont szoktam tőle kérdezni hogy baj van kicsim ,vagy hogy valami baj van kicsim erre azt feleli hogy nincs,pár nap múlva meg elmondja(elszólja magát) és kiderül hogy mégis csak volt valami baja.Meg így hogy közeleg a 2évf. egyre többet álmodok szakításról,meg van egy munkatársa kis csitri 16 éves pina aki próbálja belevinni a dolgokba.Múltkor fürcsiztek balcsiba faterom bement hogy hülyüljön velük mondja a bnőmnek hogy jön az apósod erre az a csaj hangosan szól egyet hogy hát mitképzel neked nincs is apósod meg ilyenek meg hogy fürödjenek meztelenül stb. :D

Valószínű hogy csak ezért vagyok ilyen félős mostanában? :D

2010. júl. 21. 16:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy nem meri elmondani ha valami bántja...
2010. júl. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!