Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan ismerkedhetnek meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedhetnek meg egy uzletben dolgozo lannyal?

Figyelt kérdés

Egy uzletben jartam ahol a kasszanal egy nagyon aranyos lannyal talalkoztam. Mikor bementem elottem volt valaki, de az illeto mellett o ramnezett, 2-3 masodperces szemkontaktust, en kozben elkezdtem mosolyogni. Altam az illeto mogott, varva hogy sorra keruljek, kozben a lanyt neztem, mosollyal az arcomon, vegig a lanyt neztem, neha-neha o is ramnezett. Figyeltem a reszleteket, a hajat, a szeme szintet, hajat, fogait, nyakat,karjait, ujjait, kormeit...

Azota mind csak azon jar az eszem, hogy milyen uruggyel menjek vissza a boltba, hogy ujbol lassam.


Termeszetesen facebookon megkerestem a profiljat, de ott hiaba jelolnem, szerintem nem fogadna el, hisz ugye nem ismer.


Meg szeretnek ismerkedni vele, de nem tudom hogyan kezdemenyezzek, ilyen helyzeten meg nem voltam. Boltban biztos probalkozott mar nala 1-2 ramenos alak, facebookon meg szerintem nincs sok eselyem, nem is megy annyira ott az ismerkedos, meg szerintem az nem a leg megfelelo hely az ismerkedeshez.


Ti hogyan kezdemenyeznetek/ismerkednetek?


23/F



2020. jan. 12. 21:55
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon egyszerű, menj vissza és vegyél valamit
2020. jan. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 Lazy Lover ***** válasza:
70%
Én adnék neki egy cetli hogy vegyen fel faceen vagy meg várnám munka után
2020. jan. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%

Több napon is vegyél valamit ott, és kérdezd meg tőle hogy nehéz e ilyen szép rendet tartani az üzletben.

Vagy először azt kérdezd meg mikor jön új áru. Akkor állj oda a kasszához ha kevesen vannak, különben nem nagyon fog veled beszélgetni.

2020. jan. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:

Ez nem olyan uzlet, ahol jon az aru, szinte mindig van mas kliens is.


A cetlis otlet nem rossz, de szerintem ahhoz tobbszor kellene lassuk egymast, mielott kezebe nyomnek egy cetlit. Hogy megvarjam munka utan azt is elore meg kellene beszelni, meg hogyha full idegen vagyok akkor ugyis lerazna.

2020. jan. 12. 23:09
 5/34 anonim ***** válasza:
facebook rossz ötlet, ismeretlenül 20 per 19 nő nem jelöl vissza, tapasztaltam. Volt olyan, hogy szimpatikus voltam nőnek, de hiába írtam neki facen, jelöltem be, semmit sem fogadott el. Aztán egy koncerten mentem oda hozzá, és mondta, hogy szimptikus vagyok neki, de a facet csak a barátainak tartja fenn. Járj a boltban 4-5 óra fele és várd meg kint, ha végzett. Aztán ha nem ráz le gyorsan, nyert ügyed lehet.
2020. jan. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
4-5 ora fele nem tudok odamenni, gyakran 6 utan vegzek a munkaba. Tulajdonkeppen az az uzlet egy benzinkut, oda meg nem jar naponta az ember.
2020. jan. 13. 00:20
 7/34 anonim ***** válasza:
9%
ha benzuinkutas, és te gazdag akkor én a helyedben 10 napon át minden nap tankolnék az autómba ott 9 ezerért, és 10 et hagynék ott, hogy lássa, hogy jól megy neked a bolt.
2020. jan. 13. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
Legközelebb ha mész vegyél magadnak valamit,meg mellé egy csokit,és a csokit add neki
2020. jan. 13. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
Pultos voltam. Vett egy fiú egy hamburgert. Leult. Ameddig csinaltsm akkor is rá rá neztem, eszrevette. Utana elkezdett velem beszelgetni hogy meddig tart a műszak stb. Orultem volna ha megvár munka után. Es ki kiser a buszmegaloba,addig is beszelgetunk. Tedd ezt! :)
2020. jan. 14. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Igen, Te orultel volna, de honnan tudom, hogy ez a lany is orulne? Nekem amugyis olyan nehezen megy, hogy egy lannyal csak ugy elkezdjek beszelgetni, felek hogy nem tudok majd mit mondani, vagy hulyesegeket beszelek, esetleg meg sem tudok majd szolalni
2020. jan. 14. 21:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!