Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol találhatnék barátnőt? Már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék barátnőt? Már másfél éve szingli vagyok, azóta csak egy fél hónapos futó kalandom volt. Rossz egyedül, de nem tudom hol ismerkedhetnék

Figyelt kérdés
Másoknak állandóan minden héten más barátnőjük van, ők hogy csinálják? Nem vagyok ronda, sem pedig egy elesett gyerek, nem vagyok félős sem, de ötletem sincs hogyan szerezhetnék rögtön valakit akivel jó is minden. 25f
2018. szept. 9. 15:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Mi lenne ha nem lennél kapcsolatfüggő?

Egy kapcsolatom volt életembe 3 évig tartott és másfél éve lett vége,22 vagyok és eszem ágába nincs párkapcsolatba lenni,tudom fejleszteni a szakmai tapasztalatom,a hobbiknak élek és a buliknak.

Lásd jó szemmel az életed éld ki magad amennyire csak tudod.

2018. szept. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Attól nem kapcsolatfüggő a kérdező mert társra vàgyik... Én a férjemet iwiwen ismertem meg, egyszerűen rairtam... Ott a facebook;) sogornőm ék tarskereson bár szerintem az problémás. Ha eljárás ide oda előbb utóbb úgyis találsz vkit csak idő kerdese;)
2018. szept. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!