Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szingli huszonéves nők!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szingli huszonéves nők! Mennyi pasi udvarol nektek aktívan jelenleg, ugrásra készen (tehát azonnal hajlandó lenne veletek kapcsolatot kezdeni)?

Figyelt kérdés
2020. jan. 13. 19:55
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy se . Csak szexre
2020. jan. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Kettő, azonban nekem egyikük se szimpatikus, így nem lesz egyikből se semmi. Nem, nem írogatnak minden nap, akkor már rég tiltottam volna őket.

20/L

2020. jan. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
83%

Nem udvarol senki. Egy pasi próbál néha nyomulni részegen (elég gyakran az) , azt mondja, én vagyok élete nője, de ennyire azért nem vagyok elkeseredve.

Persze dug.ni nyilván találnék alanyt, de ez nem boldogít. Meg olyanokat szoktam találni, aki bír, de nem áll készen. Már elegem van, őszintén szólva.

Ha semmi nem jön össze, kimegyek valami mediterrán országba, még ha ott is legfeljebb szexet kapok, azt legalább jó pasiktól.

2020. jan. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nekem nincs elég tapasztalatom, de azt pár szemezés és kis beszélgetés után ki tudja eldönteni, hogy ki akar kapcsolatot?

Ebben a korosztályban sok pasi eleve úgy áll hozzá, hogy kapcsolat=Csak szex, többször is. Más meg már első randin leszidja a csillagokat, épp csak a közös gyerekeink nevét nem dönti el előre, és pont ők húznak el az első szex után. Aki meg úgy kezdi, hogy meglátjuk, mi lesz, de most csak szexet tud ígérni, azt le se lehet vakarni.

Ezt csak ti tudjátok, hogy mi jár a fejetekben, kitől mit akartok, de se a szaval, se a tettek alapján nem lehet előre tudni.

Akinek van a pasikhoz megoldókulcs, az küldje át léccí! Ne nekem kelljen már 20-30 pasit letesztelni, mire rájövök, mert a végén még én leszek a ribizli.

😆

2020. jan. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Ezeöccá.


Amúgy egy sem. 22N

2020. jan. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Eléggé színes a paletta lányok.😄
2020. jan. 14. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Kapcsolatban vagyok ,de ha szétmennénk és ez a tudomására jutna akkor egy tuti hogy komoly kapcsolatot akarna

A másik az kérdéses számomra hogy csak szex vagy komoly kapcsolat is kellene neki

2020. jan. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Olyan, aki tudom, hogy kapcsolatot akarna, 3+1. Szexre mittudomén (szexkapcsolat nem érdekel). De 31 vagyok, szóval diszkvalifikálhatsz :D
2021. dec. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!