Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok, akik első párkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok, akik első párkapcsolat után?

Figyelt kérdés

Akik első párkapcsolat után (első szerelem) újra összejöttetek valakivel, hogy bírtátok ezt megtenni?

Én nagyon szeretem a barátomat,ő az első és múltkor belegondoltam, hogy mások hogy képesek az első után mást szeretni. Én mindig az elsőt keresném a másikban.Én nem tudnék mást szeretni úgy érzem. A barátom a legjobb barátom és a kedvesem is.

Szóval az a kérdésem, hogy nektek ez hogy sikerült?



2020. jan. 14. 22:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha együtt vagytok kB 15 év múlva is akkor visszatértünk rá
2020. jan. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én 5 év kapcsolat után se tudok belegondolni abba hogy mást szeressek. 😅
2020. jan. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mi is öt éve vagyunk együtt
2020. jan. 14. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!