Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy volt az első eggyüttlétet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy volt az első eggyüttlétetek? A párotok mennire gyakran használ trágár szavakat csak úgy? L

Figyelt kérdés

Első alatt nem a szaftos részletekre gondolok, hanem arra, hogy hogyan jutottatok oda. Előre megbeszéltétek, vagy jött magától a dolog? A vetkőzéssel nem voltak szégyenlősségi problémák? Első alatt igazán a legelső alkalmat értem, amikor elveszítetted a szüzességedet, de olyanra is gondolok akár ami szüzesség elvesztése utan történt, új kapcsolatban.


Nincs párom, nem is volt, ezért néha elgondolkozok ezeken a kérdéseken, mivel előre is parázok, pedig jelen állásom szerint úgy néz ki, egyedül halok meg.

A trágár szavakat csak azért kérdezem, mert kíváncsi vagyok, mennyire gyakori a használatuk egy felnőttnél, párkapcsolatban.


Hibákért bocsánat, telefonrol írok.



2018. máj. 1. 02:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

meglehetősen fura megközelítés lenne,hogy ott egy ijedt,megszeppent szűzlány,és elkezdek szentségelni meg szitkozódni,látványosan idegességi jeleket küldeni.

nehezen tudom ezt a helyzetet elképzelni.

2018. máj. 1. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyedül születünk, egyedül is halunk meg.

Mire meztelenkedésre került sor, már fülig szerelmesek voltunk egymásba mindegyik partnerrel. Lényegtelen, hogy legelső szex vagy 4. kapcsolat. 😉 Miért érzed esélytelennek a dolgot?

2018. máj. 1. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Először vetkőztünk le egymás előtt de nem voltunk szégyellősek egyáltalán, pedig mindketten szüzek voltunk. A szex is természetes volt, beszéltünk közben, hogy kinek mi hogy jó, hogyan próbáljuk még. Beszéltünk előtte szexről de nem volt megbeszélve, hogy na akkor vasárnap este 10-kor szex :D magától jött a dolog. A párom általában nem beszél trágárul, szex közben sem káromkodott (én meg aztán pláne nem).


22N

2018. máj. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Nem beszéltük meg, amikor először aludtunk együtt, akkor próbálkozott, de akkor még nagyon korainak tartottam, majd pár hét múlva megint megpróbálta. Akkor már nem akartam újra nemet mondani, mert őrülten felizgatott és csak hagytam, hogy megtörténjen. Kicsit szégyenlős voltam, de aztán sikerült feloldódnom és csodás volt. Odfigyelt rám, hogy ne fájjon és hogy élvezzem. Ő már nem volt szűz, csak én.
2018. máj. 2. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!