Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Visszatekintve jól döntöttél?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszatekintve jól döntöttél? (szerelem szenvedély nélkül vagy fordítva)

Figyelt kérdés

Idősebb, tapasztaltabb emberek válaszát várom, akik hosszú időt töltöttek egyik vagy másik helyzetben.

Megbántad, hogy olyan mellett maradtál, akit szeretsz, de nincs szex, szenvedély részéről? Vagy..

Megbántad, hogy a szexet választottad és emiatt elhagytad azt, akibe szerelmes voltál?



2020. jan. 16. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Igen
2020. jan. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én elhagytam exem, mert nem volt szex-szenvedély. Idővel már tisztelet se, csak lakótárs feeling.


Én nem bántam meg. Jobban alakult a szerelmi életem.

2020. jan. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%
Szenvedély, szerelem, szexuális vonzalom, szóval minden volt. Első szerelem. De volt két gyönyörűszép" anyuka, apuka. Elegem volt belőlük, ő meg gyerekes volt. Felértek egy átokkal. Otthagytam őket, nem bántam meg. 10 éve ennek
2020. jan. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A kapcsolatok 90%-a azért megy tönkre mert nincs meg a felek között a megfelelő mennyiségű ÉS minőségű szex.

Az általános igazság - akár bevalljuk magunknak akár nem - jó szex nélkül nincs jó kapcsolat, de a jó szex önmagában még kevés egy jó kapcsolathoz.

2020. jan. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!