Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti randiznátok olyannal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti randiznátok olyannal akinek tetoválása van, ha ti nem vagytok oda ezekért?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy férfivel, nagyon szimpatikus és értelmes. Jól éreztem magam vele. Aztán a beszélgetésekből kiderult hogy van rajta bőven tetoválás, a vállain, felkarjain, hatán, bordáin meg a combján is.

Igazából pólóban és rov8d nadrágban sem látszanak ki de sosem szerettem a tetoválást...

Ti e tudtátok/tudnátok fogadni ezt?

27 vagyok a férfi 33.


2020. jan. 16. 20:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
58%

#8as, "Leginkabb takargat. Mert az pontosan az ellenkezoje szokott lenni. Minel tobb a matrica, annal kevesebb a racio"


Ezt a sok ökörséget honnan szedted? Ismersz te egyáltalán tetovált embert? Ha igen hányat, honnan?

Még mielőtt félre érted, nekem nulla tetkóm van. De ma már sok embernek van és sokat is ismerek. Van köztük idióta is meg van okos, ügyes, normális is. Pont mint a nem tetovaltak közt. Tudod ma már nem csak a sittesek tetovaltatnak magukra. Te lemaradtál 100 évet a nézeteiddel. Ha nem szereted az szíved joga de lehülyézni mindet csak mert neked nem jön be...

2020. jan. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Rockarc ***** válasza:
61%

#11

Jo vicc, persze, hogy ismerek. Nekem az a meglatasom a temaban, hogy a tetovalas nem az belulrol az egyenrol szol, hanem kifele masoknak. Mindegy, hogy stiluselem, vagy egyeniseget jelzo dolog, belemagyarazott okokat szoktak eloadni, hogy miert eppen azt es oda. Tehat az ideologiai resze sem stimmel. Nyilvan szive joga azt es oda tetovaltatni, amit szeretne. De tudod ez olyan, mint amikor valaki Coelho idezeteben beszel. Lehet, hogy vannak sajat gondolatai, de nem vallalja fel. Az is kifele szol a kozonsegnek, nem pedig onmaganak.


Egyeni strategiak ezek. Aki nem tud a kinezetevel vagy a muveltsegevel kitunni, az szokott ilyen dolgokat hasznalni, mert ettol var attorest. A nagy trendkovetes kozben pedig nem veszi eszre, hogy pont azokat a dolgokat hanyagolja, amik ertekesek es igazabol szamitanak.


Engedtessek meg, hogy ellenerzesem legyen a dologgal kapcsolatban. En az eros belso ertekeket preferalom, es a tetovalas pont az ellenkezoje. Akkor is, ha tudsz ra ellenpeldat hozni. Nemcsak az dont a tetovalasrol, aki magara varratja, hanem mindenki mas is, aki latja. Nalam a tetovalas a belso igenytelenseggel kapcsolodik ossze, tultolt kulso fokusszal. Szokott is komplexus lenni mogotte, csak nem publikus.


43F

2020. jan. 17. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Rolam pl meg nem mondanad h van tetovalasom. Mas se, aki tudja az meglepodik. A parom latja meg nyáron strandon par ember. Sztem mindenkinek szive joga azt csinalni a testevel amit akar. Ennyi erovel egy oltozkodesi stilust is le lehet szolni azzal h felszines.

Az en tetovalasaimnak a sajat eletterotenetemben van jelentosege. Igy ha valakinek el is mondom az szamara semmitmondo. Ha valakivel eleg kozel vagyok akkor kap több magyarazatot is de leginkabb soha nem kell magyaraznom mert a hozzam kozel allok elfogadják h ez valamiert nekem fontos volt. Pl mert az eletem egy jelentos korezakat jelkepezik, egy merfoldkovet orokitenek meg, egy vizualis emlkeztete szamomra.


Hogy a kerdesre valaszoljak.

Ha nem tudod elfogadni en ugyanugy kezelnem mint barmilyen kulso tulajdonsag eseteben. Nem fogja miattad lellezereztetni

2020. jan. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!