Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ti tudtok egyáltalán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti tudtok egyáltalán kötődni nőkhöz, vagy csak ugráltok egyikről a másikra, mélyebb érzelmek nélkül?

Figyelt kérdés
Esetleg csak én fogok ki ilyeneket? :/
2020. jan. 17. 15:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne általánosíts. Úgy néz ki csak te fogsz ki ilyeneket.
2020. jan. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
37%
Dehogy kötődnek. Mindig kell a szebb, a jobb, ők sokkal vizuálisabbak mint a nők. Mindegy ki, csak dugható legyen.
2020. jan. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
83%
Én is csak ilyet fogtam ki, elegem is lett, most szünetelek
2020. jan. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
47%

Osztonlenyek, nem tudnak. Csak a szex.


Es ez most nem szarkazmus.

2020. jan. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Minden férfi más. A gondolkodásuk is eltér. Ezt így nem lehet általánosságban megmondani. Itt inkább a kapcsolat minőségén és a szereteten van a hangsúly.

Ha nagyon szeret és odáig van érted, nem fog ugrálni más nőkre. Könnyen lehet, hogy pont belenyúltál olyanokba, akik érzelmileg a 0-hoz állnak a legközelebb. Náluk valóban fennáll ez a jelenség, hogy nem tudnak megülni a fenekükön.

Szerintem nem szabad feladni, azért férfiakból is bőven akadnak, akik kötődnek a nőhöz, eszük ágában sincs váltogatni. Természetesen ehhez minőségi együtt töltött idő és összhang szükséges, ami a boldog kiegyensúlyozott párkapcsolat alapja.

2020. jan. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
66%
Én nagyon ragaszkodó, kötődő vagyok. Ezért nincs jó ideje barátnőm.
2020. jan. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Tudok, -nék.

Nem ugrálok, -nék.

Esetleg, csak Te, is.

F-44.

2020. jan. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
83%

Megmondom neked mi az oka ennek.

A férfiak 100%-ból, 5-10% soha nem fog oda menni egy nőhöz, másik 10% viszont odamegy az összeshez. Azok a nők, akik nehezen megközelthetőek csak ebből a fajtából kapnak. Csakhogy ezek utánad egy órán belül mennek a következő nőhöz, másnap meg a harmadikhoz.

Az összes többi férfi nem fog odamenni hozzád csak úgy. Ők a megfelelő pillanatra várnak. A kérdés az, hogy van-e ilyen pillant nálad. Azaz: létrehozol-e olyan helyzetet, amikor könnyű téget megközelíteni.

Pl.: barátnőiddel vagy bulihelyen? Nem megy oda. A homokos barátoddal beszélgetsz? Nem megy oda. Nem veszed fel a szemkontaktust? Nem megy oda. Stb.

Tehát ha akarsz más típusú pasit, akkor hozzál létre könnyű lehetőségeket a kapcsolatfelvételre.

2020. jan. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
#8 Ez valóban eléggé reálisan hangzik. Köszi!
2020. jan. 17. 16:18
 10/19 anonim ***** válasza:
0%

Van egy kérdésem fordítót helyzetre... egy nőnek sincs önbizalma meg önértékelése? Mert ahogy latom mindegyik kivétel nélkül minden szégyen nélkül (vagy legalább is ugy tűnik) meg mutatja a legintimebb testrészeit a neten meg az utcán is ami màr szinte átmegy 1 hivatásos útszéli prostituált szintre! És akkor sokan ra dobják hogy ettől érzi magat önbizalom telinek meg szexinek... de közben lehet látni hogy amikor mar többen nézik akkor mar kellemetlenül érzi magat és azon gondolkozik hogy miert nézik ilyen ehes szemmel a sok gyökér...! 😂😅

Szoval a sok no miert god olaj azt hogy ez a szexi csak ekkor tud szexi lenni hogy minden tisztességet eldobva rįbancos lesz... utána meg lehet látni rajta hogy zavarban van mikor nézik.......

2020. jan. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!