Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek! Mi a jó fenét jelent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Mi a jó fenét jelent nálatok a belső érték?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre,hogy mindegy milyen pszichopata,szenvedélybeteg,vagy egyéb lelki hulladék az ember fia,De ha minden sz.nak örül minden női szeszélyhez asszisztál,egy párkapcsolat összes problémáit magára veszi: akkor férfi.

Ha csak udvariasan hallgat,vagy lépésnél többet nem hátrál amikor igazságtalanul támadja a nő: akkor mindjárt: Bunkó Pasi.


2020. jan. 18. 02:40
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
92%
Hat ez nem igazan kérdés igy, inkabb ugy tunik onigazolast keresel
2020. jan. 18. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
32%
a belső érték az, amit nem tud magának megmagyarázni a nő, hogy micsoda, de tetszik benned:)
2020. jan. 18. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
84%

Hat nalam ez inkabb belso hulladek lenne 😂


Belso ertek a szemelyiseged pozitiv oldala. Az ami miatt szeretheto vagy. De mivel egyenek vagyunk mindenkinel mas az az tetszik benned. Nincs altalanos recept erre.

2020. jan. 18. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
80%
Nem érzem úgy, hogy magyarázkodnom kellene neked, csak mert az idiótákra izgulsz, és pofára esel rendszeresen.
2020. jan. 18. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
51%

Jól írtad, ha minden sz.nak örül, minden női szeszélyhez asszisztál, a párkapcsolat összes problémáját magára veszi: akkor férfi.

Ez pontosan így van, mert akkor érzem hogy velem van, szövetségesem, pasim, párom, szerelmem.

Ja, és én is ugyanezt teszem.


Ha udvariasan hallgat, akkor senkim sem, egy idegen a buszon, az is csak hallgat. Nem bunkó, de nem lesz belőle kapcsolat, nem fogom megszeretni soha.

2020. jan. 18. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
15%
Igen, valami ilyesmi, amit írtál. Plusz ha egy férfi jól néz ki, akkor a nők a belsőjében is a jót látják, míg ha ronda, akkor a hibáit nagyítják fel.
2020. jan. 18. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
91%

Legyen okos, vicces, talpraesett. És igen, támogasson ha kiborultam, ugyanúgy ahogy a testvérem és a barátaim. Ugyanúgy, ahogy fordított esetben én is ott vagyok neki.

Ne fölényesen és leereszkedően elkezdje magyarázni, hogy a leégett ebéd, meg az elrontot ZH, meg a kávéfolt a blúzomon (stb...) egyáltalán nem nagy ügy, és én vagyok az ostoba/stb.. hogy bánt a dolog, hanem csak álljon mellém. Vegye komolyan az érzéseimet. Segítsen megnyugodni, hogy egy óra múlva én is úgy érezzem, semmiség az egész.

2020. jan. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
45%

Nekem pl. a következőt:


- kongruens személyiség,

- önreflektív személyiség (ez Magyarországon gyakorlatilag hiánycikk, a többségnek EGYÁLTALÁN nincs is erre semmi igénye),

- kiegyensúlyozottan empatikus (tehát nem esik egyik végletbe sem),

- még hajlam szinten sincs meg benne semmilyen formában, hogy belekényelmesedjen bármilyen helyzetbe (messze nem csak párkapcsolatba!), mert tisztában van vele, hogy mivel az élet folyamatos változás, ezért a jó dolgok állandóan fenntartásához szükséges némi erőfeszítés, különösen, ha az más embereket is magában foglal,

- képes a hibáiból tanulni, sőt, a legtöbb alkalmat meg is ragadja erre,

- konstruktívan, megoldáscentrikusan áll hozzá úgy nagyjából mindenhez,

- nyitott gondolkodású, széles látókörű (tehát nem konzervatív)


hirtelen csak ennyi jutott eszembe, de ha majd még lesz más is, akkor beírom.

2020. jan. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
javítás: ezért a jó dolgok fenntartásához állandóan szükséges (stb.)
2020. jan. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Őszinte,egyenes,gerinces.Csak ebből nagyon kevés van.
2020. jan. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!