Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek! Mi a jó fenét jelent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Mi a jó fenét jelent nálatok a belső érték?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre,hogy mindegy milyen pszichopata,szenvedélybeteg,vagy egyéb lelki hulladék az ember fia,De ha minden sz.nak örül minden női szeszélyhez asszisztál,egy párkapcsolat összes problémáit magára veszi: akkor férfi.

Ha csak udvariasan hallgat,vagy lépésnél többet nem hátrál amikor igazságtalanul támadja a nő: akkor mindjárt: Bunkó Pasi.


2020. jan. 18. 02:40
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%

Tehát te nemhiszel ezekben ? A normális kapcsolatokban,emberekben ,és a szerelemben?

Akkor mégis miben hiszel? Miben higyjen az a nő akit te szeretnél?megfogalmaztad már valaha mit is szeretnel milyen legyen az a nő, milyen erényei legyenek vagy csak sorra probalod fel őket es csodalkozol hogy nem normalis egyikse amikor alapbol nem is hiszel benne?

2020. jan. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

Ha mindenféle nővel lettél volna már, nem tetted volna fel ezt a kérdést, mert nagyon jól tudnád, hogy ez minden nő számára mást jelent. Szomorú, ha benned ezt még senki sem találta meg.


Ami az ötvenes években születetteket illeti: az én szüleim is ez a korosztály. Lehet, hogy a szüleid kivételes értéket képviseltek, de hadd mondjam el, hogy a szerelem mint érték nem számított, nem kereste senki az igaz szerelemet, hanem hozzámentek az elsőhöz akihez vonzódtak úgy 18 vagy 20 évesen, mert szégyen lett volna pártában maradni. A volt osztálytársaim szülei is szinte mind legkésőbb 20 évesen jöttek össze. Falun a faluból/szomszéd faluból választottál, de városban is a szomszéd utcából vagy ha nem jött össze olyan hamar, akkor a munkahelyedről (többnyire az első és egyetlenről ahol nyugdíjig dolgoztál). Az a korosztály az, amiben a először a legmagasabbra szökött az alkholizmus aránya és a válásoké. Szóval ne romantizáld azt a kort.


Most választhatsz igazán szerelem és értékek alapján párt, mert senki nem szól meg, ha harminc évesen még egyedül vagy. Az inernet segítségével már a hely sem akadály. Szóval keress belső értékkel rendelkező nőt akivel talán összeillesz. Nem lesz könnyű dolgod, ahogy nekünk sincs, akik eleve ez alapján szűrünk.

2020. jan. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm a legutóbbi tartalmas hozzászólásokat!

A kérdésemet nem azért tettem fel mert zöldfülű ,szingli kisnyuszi vagyok. Hanem,mint botcsinálta Casanova,és leendő pszichológia hallgató (vénségemre újra iskolába megyek) érdeklődöm:

-Vajon van-e olyan illető: aki megrajzolta fejben az ideálját,vagy csak a stresszforrásokat ismeri,és nyugdíjas kapcsolatot óhajt már fiatal korban.

2020. jan. 19. 10:47
 24/30 anonim ***** válasza:
Fiatalon megrajzoltam az ideálomat fejben, meg is találtam. Tönkre is ment a házasságunk, pedig szerettük egymást. Most már tudom, hogy nincs ilyen, hogy az általam elképzelt tökéletest keresem, mert egy élő embernek nehéz mindenben egy ideálhoz felérni. Minél alaposabban kirajzolódnak az elvárások, annál nagyobbat lehet csalódni. A mi helyzetünkön az sem segített, hogy a volt férjem ugyanebbe a hibába esett. A mai napig azt mondja mindenki, mennyire összeillünk, mennyire szép pár vagyunk (aki nem tudja hogy elváltunk és a gyerek miatt csinálunk közös programokat). Hiszen szinte kitaláljuk egymást gondolatait. De ez nem segített más területeken. Bonyolult helyzet ez. Most már csak a belső kisugárzást figyelem, és hogy ami átjön a jelleméből az milyen érzéseket vált ki belőlem. Ha egyáltalán ismerkedem még, de nem nagyon szoktam.
2020. jan. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Zsolt te vagy az? :D XD
2020. jan. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
64%
Gondolom, rájöttetek már, hogy a kérdező csak kamuzik. Ilyen embert a segítő szakmának a közelébe se engednének, normál esetben már az alkalmasságinál kihullana.
2020. jan. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Kitudja, elég sok az őrült vagy valamilyen pszichés problémával kűzdő manapság,elég magas/fontos poziciókban.
2020. jan. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

21 es vagyok.

Úgygondolom egy bizonyos korra mindenkinek kialakul valamilyen kép hogy mit szeretne, vagy inkább hogy mi vonza egy nőben annyira hogy megállapodjon mellette.

Viszont megfeletkezel az együtt fejlődésről, ami egy hosszútavú kapcsolatot jellemez álltalában. Minden változik. Együtt is és külön is.

"Nyilvan a kutyábol nem lesz szalonna, de sokat szelidűlhet vagy épp vadulhat az a kutya mind a körülmények mind pedig önmaga által."

2020. jan. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

#26

Nincs alkalmassági...egyedul a mesterkurzusokra kell felvetelizni

2020. jan. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Sajnos én is igy tudom 29 es.
2020. jan. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!