Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, a belső érték fontosabb?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, a belső érték fontosabb?

Figyelt kérdés
Azt szeretném tudni, hogy egy pasiban általában mibe tudtok bele szeretni? Értem azt, hogy az első látásra(külsőre nagyon bejön) vagy pedig jobb előtte megismerni, beszélgetni vele, majd idővel bele szeretni? Mert észre vettem, és sokan mondták nekem, hogy sokszor a férfi köszönésnél tovább nem jut! Gyakorlatilag akkor meg sem tudják egymást ismerni.
2015. nov. 5. 16:40
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Először jöjjön be, utána ha jobban megismertem és szimpatikus belsőre is, akkor esélyes, hogy beleszeretek. Ha valamelyik nem stimmel, akkor nem.
2015. nov. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A három utolsó partneremmel a neten ismerkedtem meg, sokat beszélgettünk, anélkül, hogy láttuk volna egymást. Mindhárom esetben úgy mentem az első randira, hogy részemről nem volt kétség.

Igaz, én már rég nem tartozom az általad megszólított "lányok" kategóriába, de hallok néha ilyesmit fiataloktól is.

2015. nov. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A barátom ránézésre nem fogott meg elsőre, de beszélgetni kezdtünk, a személyisége viszont annál inkább. Szóval én inkább a 2.at nézem.
2015. nov. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Fish1 ***** válasza:

Mindenképpen megismerni először. Szimplán kinézet alapján szerintem hülyeség és felszínesség összejönni valakivel. Aztán ha kiderül, hogy mégse olyan, mint amit gondolt a másikról, akkor jön a vergődés...

Ha előbb megismerek valakit, akkor el tudom dönteni, hogy akarok-e valamit tőle vagy sem. Így megkímélem magamat is meg a másikat is a felesleges csalódástól, stb.

2015. nov. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálunk szerelem első látásra volt, 10 évvel ezelőtt, ma már a férjem. 28n
2015. nov. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem,nem fontosabb. Konkrétan harmadlagos. Annak a 'lánynak' is, aki ennek az ellenkezőjét állítja. A 'lány' kategoriába nem sorolható hölgy pedig koránál fogva nem nagyon van válogatási helyzetben, ezért bárkivel bepróbálkozik /utolsó három netről...ebből arra következtetne egy racionális ember, hogy neten nem talál hosszú távra partnert/

A nők elenyésző része valja be /lsd első/ hogy első helyen a külső szempontok játszanak. Minél jobban néz ki egy férfi, annál kevésbé számítanak a jellemhibái. Második fontos kritérium az anyagi háttér / fiatalabb korban a családi/ Persze ez a két szempont van akinél felcserélődik. Némelyik csaj elnéz külső terén hiányosságokat, ha vastag a pénztárca, és fordítva. Szóval a belső értékek csak mindezek után számítanak, ráadásul úgy, hogy az első kétreferenciában való kiemelkedő teljesítmény gyakorlatilag akár szükségtelenné is teheti a jellemesség kérdését / pl: gazdag és jóképű, ám agresszív, hazug, esetleg csaló a nő fejében határozott, fifikás, és talpraesettként fog megjelenni

Majd figyeld meg, milyen esetekben, és meddig mondják a nők azt, hogy a belső a legfontosabb. / 1 nincs lehetőségük válogatni jópasik közül, ám a sok csúnyafiú közül sem a legcsóróbb, legkedvesebb lesz a nyertes, 2 nemrég csinált hülyét belőle a jópasi, ám mihelyst kizsigerel egy kedves sracot érzelmileg, kész is a következő /szerinte/ komolyabb kaliberű férfivel kezdeni, 3 40 éves elmult. 4 két gyerekes egyedülálló 30as

Kb ennyi.

Szivesen

2015. nov. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem a külső a fontosabb. De a pénz nem érdekel! Ha fullos pasim van, beköltözök vele egy csótányos lakásba is (volt rá példa).
2015. nov. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!