Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek! Mi a jó fenét jelent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Mi a jó fenét jelent nálatok a belső érték?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre,hogy mindegy milyen pszichopata,szenvedélybeteg,vagy egyéb lelki hulladék az ember fia,De ha minden sz.nak örül minden női szeszélyhez asszisztál,egy párkapcsolat összes problémáit magára veszi: akkor férfi.

Ha csak udvariasan hallgat,vagy lépésnél többet nem hátrál amikor igazságtalanul támadja a nő: akkor mindjárt: Bunkó Pasi.


2020. jan. 18. 02:40
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
54%
Aki "minden sz.nak örül minden női szeszélyhez asszisztál,egy párkapcsolat összes problémáit magára veszi": akkor nekem o a gyengebbik fel, marpedig en szeretem ha a ffi az erosebb. Nem vagyunk egyformak.
2020. jan. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:

Nálam a következőket jelenti:

- fontos számára az egészséges mozgásban gazdag életmód

- nincs semmilyen káros szenvedélye (nem iszik alkoholt, nem dohányzik, nem drogozik...stb.)

- őszintén és nyíltan lehet vele bármiről bármikor beszélgetni

- hűséges, tisztességes,őszinte

- tud kompromisszumot kötni

- ha látja, hogy bánatom van, akkor nem kezd el okoskodni, hanem végig hallgat és megvigasztal

- helyén tudja kezelni a pénzt

- vannak céljai, motivált

- nem önző, egoista, agresszív

- "egy párkapcsolat összes problémáit magára veszi:" TÉVEDÉS nem kell, hogy a világ összes fájdalmát magára vegye

- ne játsza az istent

- házimunkától ne törjön le a keze

- család centrikus


stb..

2020. jan. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

11 es.

A csapból is az folyik,hogy ezt akarják a nők.

És tapasztalataim alapján;csúnyán berágnak ha másképp teszek.

2020. jan. 18. 12:55
 14/30 anonim ***** válasza:
54%

Igen, de te vonzódsz egyféle nőtípushoz, és azt vonzod be. Nincs olyan, hogy "ezt akarják a nők". Mert minden nő más. Én soha nem jöttem/jönnék össze sem pszichopatával, sem szenvedélybeteggel, sem egyéb lelki hulladékkal, mert számomra a mentális egészség nagyon fontos. Nem kell női szeszélyekhez asszisztálnia, mert cseppet sem vagyok szeszélyes nő, inkább stabil, érzelmes, kiszámítható. Tehát eleve csak egy szeszélyes nő várja el, hogy ezt neki elnézzék.

Szóval kérdés, hogy milyen nőtípussal ismerkedsz, és ha ez neked nem jó, miért nem keresel másfélét?

2020. jan. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:

Mondjuk ki nyíltan: Krúdy Szinbádja vagyok kedves 14 es.

Mindenféle típusnak élvezhettem már a kegyeit.

2020. jan. 18. 18:07
 16/30 anonim ***** válasza:
72%

7es. Az apuka akire te gondolsz :D

Nem tudom milyen nökkel talalkoztál de mért kéne minden sz.rnak örülnöd? És miaz hogy hátrálsz?

Nem kell kihatralni semmiből, en ugy gondolom hogy igenis van hogy mondja meg nyugodtan a ferfi ha epp hülye p.csa vagxok , de ne vegye zokon ha ennis megmondom hogy ha épp egy bar.m volt.

Van mikor hallgatni kell de olyankor jól kell hallgatni. De ezt lehet ám előre jelezni! "Sza.rnapom volt most neharagudj de nem tudok ugy figyelni,beszelhetnenk errol kicsit később?" Nőnel detto.

Olyan elvarásaik vannak manapsag az embereknek egymas felé amit ők maguk sem tesznek meg.

2020. jan. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

Lemaradt, hogy szerintem a belső erték egy férfiban a tisztelet . Es ez mindenre igazan. Tiszteli a masikban a nőt es nem mondaná neki olyat amivel tudja ugyis verig sérti, nem bantja fiuikailag sem, es nem hanyja a szemére a hibáit.

Egy hős. Kimer álni az asszony mellett massal szemben mégha az hulye is volt

Mentalisan elég erős hogy támogassa ( ha kell kicsit noszogassa) a nőt ha valamiben biuonytalan.

Annyimindent tudnék írni de talan a legfontosabb, ha van benne valami , ha olyan a jelleme hogy feltudjak rá nezni akkor a szememben férfi és a ferfi a nőt kapja meg belölem is.

Ha a pasi sokat panaszkodik elesettseget szimulal akkor annak anyukára van szüksége.

Ha követelőzik akkor meg cselédre. Ha dís.p.csa kell enki na azt sem tőlem fogja megkapni :D

2020. jan. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Egy kérdésem van. Milyen a kapcsolatod az anyukaddal?
2020. jan. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:

Nem éppen ödipuszi,de azért kedveljük egymást kedves 18as.

Akik az ötvenes években születtek: még a szerelem,és a hasonló ízlés alapján választottak párt,és hittek a normális emberi természetben.

Ergo: őt hiába kérdezném .

2020. jan. 18. 22:54
 20/30 anonim ***** válasza:

Akkor ugy kérdezném , milyen nő az anyukád. Azthiszem Fraud szerint (keső van nezd el ha nem jol irom)

A ferfi az anyjat a nő az apjat valasztja /talalja párjául. Tehat egy olyan szemelyisegi jegyekkel megaldott nőt mint anyukad. Minden amit nem szeretsz benne ezt talalod meg a nőkben ezt vonzod. Mert csak ezt ismered. Ugy kezeled a konfliktusokat mint apukad. Milyen volt a kettejük kapcsolata?

Van egy 45 körüli ismerősöm,ő vèlekedik hasonlóan a nőkről. Igazábol nem is tudja szerintem mit keres egy nőben. Ha pedig megis nem tudja értékelni, nagyon maganak valo tipus. Tök erthető es jogos "elvarasai vannak" csak szerintem nem tud nem képes megérteni hogy mi is a kompromisszum lenyege, es mi egy jol működő kapcsolat lenyege. Jó meglatasai vannak de nem tud a gyakorlatban ezekkel azonosulni, persze ő ezt nem latja. Pedig baromi inteligens és helyes is, a szemébe belenezek elolvadok kb. Kedves is. De . Biztos megvan a parotok valahol. Kerdés hogy megakartok e állapodni és hajlandóak vagytok e tenni érte (pl néha elviselni kicsit a hisztit,bizony a hormonjainkat nem tudjuk mise legyözni).

2020. jan. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!