Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Mit tennél a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Mit tennél a helyemben? Mi a helyes?

Figyelt kérdés

Van barátom pár hónapja aki nagyon szeret engem. Én is szeretem őt,de nem vagyok és nem is voltam elvakultan szerelmes belé. Ő hihetetlenül megbízható,kedves férfi..Tényleg nehezen tudnék panaszkodni róla,mert nincs mit,ha bármi bajom van azonnal észreveszi és tesz ellene.


De még a barátom előtt megismertem valakit akinek akkor nagyon komoly kapcsolata volt,több éves,gondolkoztak eljegyzésen stb... és ezért nem is közeledtünk egymáshoz. Viszont nagyon erős vonzalom volt közöttünk az biztos,bár csak a tekintetéből és néhány bókjából gondolom ezt így utólag.

Eltelt pár hónap és megkeresett,hogy el akar hívni randira. (ja és közben szakítottak.) Elutasítottam,de nem állt le. És egyre inkább kétségbe estem,a szavai elrabolnak... Azóta még sok egyéb dolgot is meg tudtam róla..nagyon tehetséges sok dologban.Külön nekem készített egy meglepetést is..nagyon romantikus alkat,mint én

azt érzem szerelmes vagyok majdnem..vagyis könnyen lehetnék. És vonz ez a férfi nagyon. Azt veszem észre,hogy rajta jár az agyam sokszor.


Közben meg nem hiszem el,hogy lehetek ilyen "szerencsétlen",hogy 2 tökéletes férfit találtam és pont mindkettő most akar engem. Furcsa az élet,nem tudom mit lépjek. A mostani baártom nem akarom eldobni,nem érdemlné ezt...aki alakulhatna meg kíváncsivá tett. Baj ha találkozom vele? Ettől vajon megnyugszom vagy pont nagyobb port kavarok?


2020. jan. 21. 08:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
51%

"Holott a mai világban igencsak félre dugdosnak az emberek,megcsalják egymást."

Ezzel most saját magad nyugtatod? Mert ha màs csinàlja akkor az rendben Van?

2020. jan. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Bolcs_Elek ***** válasza:
0%

Nem ertem miert kell kritizalni meg lekrvzni szerencsetlen lanyt.


A mostani pasidba nem vagy szerelmes ez egyertelmu.


Szakits vele es azzal legyel akivel igazan boldog vagy.

2021. febr. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!