Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem mutassa meg, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mutassa meg, hogy milyen házban lakik?

Figyelt kérdés

1 hónapja lesz, hogy együtt vagyunk. Tegnap először bemutattam a szüleimnek, iszonyatosan stresszeltem. Hétvégére elhívott malacölésre, hogy bemutat a szüleinek. Kiváncsi vagyok. Akárhányszor vittem őt haza kocsival, nem volt hajlandó megmondani, hogy milyen házban lakik. Az anyukája küldött tőle nekem nemegyszer süteményt, kalácsot. Én is vittem neki.


De miért nem akarja megoldani hogy milyen házban lakik? Ő tegnap volt nálam, de tegnap se akarta megmutatni, hogy hol lakik. Miért? Vélemény?


2020. jan. 22. 08:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk kéne tudni, hogy miért nem "mutassa" meg..? Talán tőle kérdezd. Biztos szégyelli, vagy korainak tartja.
2020. jan. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hétvégén kiderül.:)
2020. jan. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szégyelli
2020. jan. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Számomra fura,hogy első alkalommal rögtön malacölésre hív meg Hozzájuk. Én a helyedben ezt elkerültem volna, főleg ha távol áll Tőled ez a feladat.

Az a nap nagyon nem arról fog szólni,hogy Nektek lesz időtök beszélgetni,ismerkedni, sőt, még a párod se tud Veled úgy foglalkozni mintha csak látogatóba mennél.


Én áttenném ezt a szülői bemutatást más alkalomra.

Lehet,hogy szándékosság áll amögött,hogy nem akarja megmutatni, hogy hol lakik, de az is lehet,hogy még nem érez olyan közel magához,hogy ezt megtegye.


De csodálkozom,hogy nem vagy egy kicsit érdeklődőbb/leleményesebb, és egy közös ismerőstől megtudva máris megnézhetnéd titokban hol is lakik ha ez Számodra ennyire fontos.Nem kell felfedni azt senki előtt,hogy Te ezt még nem tudod, találj ki valami sztorit ami kapcsán ezt megkérdezed valakitől.

Gondolom nem annyira távol laktok egymástól,hogy ne lenne olyan valaki aki Neked ebben tudna segíteni.

2020. jan. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
7%
Nem vagy neki fontos. Nem gondolja komolyan veled.
2020. jan. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Hétvégén megmutatja, nem? Akkor...?
2020. jan. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit túl bonyolítod. Volt hogy fél év után sem tudta még a barátnőm hol lakok, kik a szüleim. Az a nő, aki végül a feleségem lett, akkor találkozott a szüleimmel, mikor már közöltük is, hogy össze házasodunk.
2020. jan. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%

Hű nyuszicsibe, nem elég hogy nem hív be , de moshatod a belet a hurkának elsőre. :D

Gondolom anyuci mondta hogy kell még egy nő bele mosni.

Ha van egy kis eszed kihagyod a "malacölést". Amit amúgy disznóvágásnak hívnak.

2020. jan. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Már szexeltünk is. Miért ne gondolná komolyan velem? Meglassuk szombaton.
2020. jan. 22. 10:36
 10/13 A kérdező kommentje:
Miért ne gondolná komolyan???
2020. jan. 22. 10:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!