Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vonzóbb egy idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonzóbb egy idősebb férfi a fiatalabbtól?

Figyelt kérdés
S hány éves kortól férfias egy férfi? Melyik az a kor ahol igazán vonzó és miért?

2020. jan. 24. 00:01
1 2
 1/16 Noblesse Oblige ***** válasza:
90%

Szerintem nem vonzóbb. Sokan az idősebb férfihoz olyan sztereotíp tulajdonságokat társítanak, mint kiegyensúlyozottság, tapasztalat, tehát, már lenyugodott, tudja mi kell egy nőnek... stb. És egy férfi ettől a stabilitástól lesz vonzó. Nem a kortól magától.

(az teljesen mellékes, hogy ma már akkora szakadékok vannak az emberek életpályái között, hogy ez a sztereotípia már nem állja meg a helyét)

2020. jan. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%
Dehogy vonzóbb.
2020. jan. 24. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
17%
A pénz és anyagi javak mindenek felett!
2020. jan. 24. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
59%
34 éves vagyok és engem a 45-50 között férfiak vonzanak. Még mielőtt megkapnám, nem az anyagi dolgok miatt, mert ez a stabilitás már megvan nekem is. Egyszerűen azért vonzanak, mert érettebbek, nem kell őket pátyolgatni, férfiasak. Különben is van az a mondás, hogy a férfi olyan, mint a jó bor. A korral nemesedik.
2020. jan. 24. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
58%
Ez inkább egyéntől függ. Kb. harminc éves koruk körül a legvonzóbbak a férfiak, én ezt taasztalatam. Idősebb korban tényleg a státusz, az ingtalan meg miegymás szépíti meg őket, a kevés sármos Clooney tipusú örökifjú kivételétől, akik minden nőnek kellenének.
2020. jan. 24. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
32%
Mert gazdagabb.
2020. jan. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
38%

Engem a 35-45 köztiek vonzanak. Én 29 vagyok.

Férfias 20 évesen is lehet valaki, de attól még nen fog nekem tetszeni.

Nem nyomulnak annyira, mint a fiatalabbak, lehet velük miről beszélni, nem járnak bulizni.

2020. jan. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
47%
Engem nem vonzanak általánosságban a férfiak, csak a párom, és ő fiatalabb nálam 2 évvel. A többi férfinél pláne az idősebbeknél hidegen hagy hogy hány éves, és mit vetít magáról.
2020. jan. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
22%

Körülbelül 30-tól manapság, régebben már a katonaság után.

F.

2020. jan. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem vonzóbb.
2020. jan. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!