Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet megtalálni a lelki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet megtalálni a lelki egyensúlyt, es rendbe hozni az önértékelést azzal a tudattal, hogy nem vagyok eleg vonzó a masik nem szamara?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet eljutni arra a szintre, hogy ez ne bántson es ennek ellenere magabiztos legyek? Meg lehet tanulni ennek az elfogadását?
2019. márc. 1. 23:40
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Erre én is kiváncsi vagyok...
2019. márc. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Külsőn belsőn lehet alakítani, cselekdjél!
2019. márc. 2. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2# Ha nem szép az arcod, azon pl. mit alakítasz?
2019. márc. 2. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#3 Ki szerint nem az?
2019. márc. 2. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nőként küzdöttem komoly önbizalom hiánnyal talán még mindig van nyoma. Tudom én semmit nem tudhatok a dologról hisz nem farokkal születtem de azért leírnám mi az ami rajtam segített.

Én elkezdtem módszeresen megkeresni azokat a külső és belső tulajdonságaimat amik miatt egy férfi felfigyelhet rám. Tudatosan változtattam a ruhatáramon "nőiesítettem" persze csak ameddig a saját stílusom engedte. Igyekszem mindenkivel jó fej lenni sokat mosolyogni és meglátni a szépet. Bár az énem ezen oldalán szerencsére nem kellett annyit dolgozni. Szóval összességében igyekszem pozitív lenni hisz ha jó kedvű vagy szívesebben vannak veled az emberek és nehezebben veszed észre a rosszat.

Nekem bevált a dolog. Kicsit észrevehetőbb lettem a másik nem számára és már nem gondolom hogy azért mert átlag kinézetem van nem találhatnám meg azt a fiút aki boldoggá tesz. Korábban igyekeztem elhinni hogy elég ha nem rossz egy kapcsolat de ez nem igaz.

Hogy összefoglaljam próbálj meg tudatosan arra koncentrálni ami jó benned ne arra ami rossz és próbáld megfigyelni mellyek azok a tulajdonságaid amiket az emberek nem igazán kedvelnek milyen helyzetekben vagy negatív ezekhez akár a környezeted is nagy segítség lehet ha van aki őszintén válaszol. És ha már látod mi az ami zavarja az embereket igyekezz kicsit vissza venni belőle.

Ami meg a külsőt illeti kísérletezz. Hajjal ruhával húzd ki magad az javít a testalkatodon és vonzóbbá tesz ne félj a szemkontaktustól.

Mind apróság de sok kicsi sokra megy.

2019. márc. 2. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Úgy, kedves kérdező, hogy nem mások véleménye alapján alakítod ki az énképedet.
2019. márc. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!