Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok arról, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok arról, ha valaki letörli a közös képeit a párjával facebookról, azért, mert szakítottak?

Figyelt kérdés

Megfigyeltem,hogy sokan ezt csinálják.

Olyan,mint hogyha kiakarnák törölni a múltat.


De ez miért jó?

Az is az életed része volt,nem?


2020. jan. 24. 15:34
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
89%

Elég hülyén nézne ki, hogyha sokaknak mind az 5-6-7, stb.. számú exével lenne kint képe és minden második - harmadik képen más pasival lenne.


Ugyan ez igaz a férfiakra is nyilván.

2020. jan. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
86%
Én főleg semmit nem szoktam gondolni.
2020. jan. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ez a korrekt. Fotók kitörlése nem az emlékek kitörlését jelenti. Én pl nem szívesen ismerkednék olyan férfivel, akinek több közös fotója az exével is kint van közösségi oldalon. Nem kell letagadni a múltat, meg, hogy együtt voltak, de jó megtisztelni a jövendőbeli társat azzal, hogy nem folyik bele a múlt a jelenbe, és a fotók eltávolítása egy gesztus is arra, hogy képes tiszta lappal indítani egy új kapcsolatot.
2020. jan. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
84%
Miért maradna kint szerelmes képem valaki olyannal, akibe már nem vagyok szerelmes/nem vagyok együtt vele? Még az új kapcsolatomban, vagy az övében is félreértéseket szülne. Számomra az a nonszensz, ha valaki kint hagyná, meg az is, hogy neked hogy jutott eszedbe ilyen kérdés.
2020. jan. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
83%

Kezdjük ott, hogy normális párok alapból nem nyomják tele a közösségi médiát közös képekkel. Pont ilyen szakítós okokból. LEgtöbb boldog házasságban élő ismerősömnek maximum 1-1 esküvői vagy kirándulós fotó van fent.


Másrészt elég hülyén mutatna, mikor elkezded nézni a csaj/srác profilját és már a 15-ödik "örök szerelmével" smárol a kamerába.

2020. jan. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 Blade Bone ***** válasza:
84%
Igen, de nem a múltra gondolva szeretnék élni, mivel az nem működött, szóval szerintem is egyértelműen etikusabb törölni, mert ilyen fényképekkel amúgy a másik életét is megnehezítheted, ha publikusan maradnak a fotók.
2020. jan. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
81%
A facebook nem egy életnapló, hanem közösségi oldal. Ha valami már nem aktuális, azt nyilván letörlöd, ez az exekre különösen igaz.
2020. jan. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
80%
Mert eléggé kiábrándító. Majdnem randiztam egy olyan sráccal, akinek félévente más szerelmével volt kint közös képe. Csak 2-3 perc görgetés alatt vagy 5-6 lányt láttam féléves, éves váltásban. Ez nagyon durván kiábrándító volt, el sem mentem a randira. Én elvárom, hogy legyen kitörölve szakítás után, én is egyből törlök. Szerencsére a párom is ilyen típus.
2020. jan. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
35%
Nekem elég fura, mintha azt hinnék, hogy ezzel meg nem történtté teszik.
2020. jan. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

"Elég hülyén nézne ki, hogyha sokaknak mind az 5-6-7, stb.. számú exével lenne kint képe és minden második - harmadik képen más pasival lenne."


Miért lenne fura,ha egy 5 évvel ezelőtti képed kint lenne?

Az 5 évvel ezelőtt volt.


Ez olyan,mintha le akarnád tagadni a múltad.

És nem minden kapcsolat ér véget csúnyán.

Van,aki barátságban válik el.

2020. jan. 24. 16:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!