Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok arról, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok arról, ha valaki letörli a közös képeit a párjával facebookról, azért, mert szakítottak?

Figyelt kérdés

Megfigyeltem,hogy sokan ezt csinálják.

Olyan,mint hogyha kiakarnák törölni a múltat.


De ez miért jó?

Az is az életed része volt,nem?


2020. jan. 24. 15:34
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

" Én pl nem szívesen ismerkednék olyan férfivel, akinek több közös fotója az exével is kint van közösségi oldalon. "


De nem most tölti fel őket,hanem csak nem töröl ki 5-10 évvel ezelőtti eseményeket,mert az is az élete része volt anno.

Ez olyan,mintha valaki szűzen akarna férjhez menni.

2020. jan. 24. 16:31
 12/29 anonim ***** válasza:
74%
Sok értelme megint nincs a kérdésnek mert a kérdező csak veszekedni akar.
2020. jan. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

Ez nem azt jelenti,hogy a múltra gondolsz,csak az,hogy nem tagadod le a múltadat.


Ebből is látszik mennyire felszínes a közösségi ismerkedés,mindenki próbál magáról valami sugározni,nem azt adni,ami ő.

Jaj,most szakítottunk,gyorsan töröljünk ki mindent,mert az életben negatív dolgokat nem láthatja meg senki.


Pláne ha nem is volt rossz,a maguk idejében szép emlékek voltak.

És az ember a hibáiból tanul.


Nekem annyira furcsa dolog ez az öntagadás.

2020. jan. 24. 16:35
 14/29 anonim ***** válasza:
83%

Én még nem találkoztam olyan emberrel, aki ne törölte volna le. Szerintem nagyon furcsa, és értelmetlen lenne kint hagyni a szerelmes képeket, hiszen már semmi közük egymáshoz. Mindenki azt hinné még együtt vannak, magyarázkodni kéne folyton, és jogosan néznének rájuk furcsán...

A múlton tovább kell lépni, nem kell minden mozzanatra az életed hátra levő részében gondolni és emlékezni.

2020. jan. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
80%
Senki nem úgy gondol erre, hogy ez öntagadás. Nyilván a gépéről senki nem törli le ezeket, de fura lenne, ha a második feleségeddel élsz, a facebook meg feldobja, hogy ma van az első asszonykával az évforduló.
2020. jan. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
89%
Kérdező, ha te elesel és sáros lesz a gatyád miért veszel egy tisztát helyette? Miért nem jársz még másnap is abban, felvállalva hogy tegnap elestél?
2020. jan. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
14%

#14

Miért hinné bárki, hogy együtt vagyok az exemmel, csak mert pl a képeim között van egy 10 éves fotó, amin vele egymás mellett állunk valahol? :D

2020. jan. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
81%
Annyira bírom az ilyen embereket. Feltételezem, hogy a kérdező (ha nem, akkor ne vedd magadra) pontozott le mindenkit, akinek kicsit is eltér a véleménye az övétől.
2020. jan. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

Én nem csak arra gondolok,amikor ölelkezős,és erotikus képeket törölnek.


Ilyet eleve nem is raknék fel.


Hanem sima,semleges képeket is letörlik sokan,ahol lehet nem is csak ketten vannak.

Mintha sosem lett volna közük egymáshoz.

2020. jan. 24. 17:03
 20/29 anonim ***** válasza:
24%

Látom, olvasták páran már a 17-es válaszom, kíváncsi lennék a válaszukra is.

Vagy ti ha láttok egy fotót, amin két ember van, akkor elkönyvelitek, hogy ők biztosan együtt vannak jelenleg? :D

Smárolós, félpucér, taperolós és egyéb ízléstelen képet eleve nem KÉSZÍTENÉK, nem hogy feltöltögessem. Miért ne állhatnék valaki mellett egy fotón? :D

2020. jan. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!