Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tart egy szingli pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tart egy szingli pasi egyszerre akár 3-4 szeretőt is? Hogy bírja ezt? Mire jó ez neki? Iyenkor mit gondol?

Figyelt kérdés
2020. jan. 26. 10:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
10%
#9, egyszerre több pasival kavartál ez oké, de tisztességes nőnek érzed magad ezek után? Otthon anyától, apától ezt láttad hogy jobb a több? Ha úgy adódna, mernél fehér ruhában a templomban házasodni?
2020. jan. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
A válasz egyszerű. Mert megteheti. Mert a nők így is szóbaállnak vele. Nagyon sok nőt nem zavar, ha a pasinak másik nője is van.
2020. jan. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Barnabas333 ***** válasza:
23%
A legtöbb jóképű férfi ezt csinálja. Piszok mázlisták akik annak születtek...
2020. jan. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
én egy elvált pasi vagyok azért hagyott el az asszony mert állandóan nőztem :D na most akkor kb szingli vagyok ugye ? akkor válaszolok. most két nőm van a melóhelyen ugyugy hivják őket mind a kettő házas és mind a kettő ugyanazt a munkát végzi. hogy miért van ez igy ? mert szeretem úgymond mindkettőt , szimpik , hogy birom e? hogyne birnám , aki nem bir 2 nővel azzal baj van :D és hogy mire gondolok? hát arra hogy UHHH de jóóó :D ,, nem értem a kérdés lényegét de ha ez neked segitett akkor szivesen tettem :D
2020. jan. 28. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

4-es


Nem szerető vagyok,a pénzt én kezelem,különben huss elfolyna hülyeségekre és már rég az utcán élnénk. Nem kell ez-az-amaz,nem járok szoliba,műkörmöshöz,pedikür/manikür itthon is megoldható,fodrász vagyok a hajam magamnak festem-vágom,új rucit,táskát,cipőt nem veszek hetente,ékszert nem hordok,telefonom 3 éves a mindkettőnk számláját a közös pénzből fizetem,autónk van,biztosítását közösből szintén ,de nem én használom az autót,külföldi út/wellness nincs.Főzök,mosok,takarítok,hajnalban (03:00-kor) kelek kávét készíteni,csomagolok kaját a páromnak. Szex,nos ha rajtam múlna,akkor minden nap sok-sok lenne.

Dolgozom,itthonról dolgozom és annyit megkeresek mint a párom.


Sem pozitív sem negatív értekelést nem adtam a válaszodra.


A kérdésre is válaszoljak,azért tart szingli pasi sok szeretőt,mert ettől ő nagy kanná válik a haverok szemében (ezt nők esetében rℹbanckodásnak nevezik) és még azért dönt a sok szerető mellett,mert képtelen tartós kapcsolatban élni,magyarán alkalmatlan rá. Majd 40-50 évesen egy ogre szépségű nővel is beérné,a szőnyeg alatt csúszna-mászna,csak,hogy valaki legyen mellette.

2020. jan. 28. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok, de ha ilyet fogok tenni, az nekem egyfajta hiánypótlás, mivel egy embertől szeretnék bizonyos dolgokat megkapni (mivel komoly kapcsolatra vágyom, csak hát az meg nem alakul olyan könnyen), de egy ilyen helyzetben valószínűleg a 3-4-ből 1-gyel sem lenne olyan a kapcsolatom, hogy ez meg tudjon valósulni, szóval nem lenne elég, amit csak az egyik tudna nyújtani. Másrészt meg bennem van a félelem, hogy mi van, ha 5-10 randi után derül ki valakiről, hogy nem működik a dolog, akkor meg megint jártam egy csomó felesleges kört, ami időveszteség, ha még van 3-4, abból nagyobb az esélye, hogy valamelyikkel akár hosszabb távon is működhet. Persze ezzel nem kell mindenkinek egyetértenie, akinek nem ugyanolyan tapasztalatai vannak, mint nekem, az nem biztos, hogy ugyanígy érez, és ez így rendben van. Amúgy kicsit fárasztó, de egyelőre nem látok más lehetőséget sajnos.
2020. jan. 28. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Persze ez azért van, mert sok pasi csak szexkapcsolatot akar. Ha találok olyat, akivel van esély a komolyra, akkor nyilván nem próbálkozok másnál.
2020. jan. 28. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Gyors válasz. 3-4 úgy jön össze,hogy jónak kell lenni az ágyban és jó szöveg. Akár foglalt akár nem egy nő a lelkének jól esnek a a szép szavak a támogatás(amit a párjától nem kap meg),akár feltételes módban is " ha nekem lenne barátnőm".. ha rá tudod venni egy baráti találkozóra onnan nem nehéz az ágyadba csábítani. De ha párja gyereke van nem tud mindig "megszökni". Ismerkedésre hajlamosan, nyitott szemmel jársz a világban lesz megint elhanyagolt boldogtalan nő ... minnél több annál valószínűbb hogy valamelyik ráér ha akarod.
2020. jan. 28. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!