Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem vagyok biztos a párkapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok biztos a párkapcsolatomban, magamban. Min kéne változtatnom?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok, 1,5 éve vagyok együtt a barátommal (31). Ő nem magyar, külföldön ismerkedtünk meg, azóta bár országot és munkahelyet váltottunk, megint úgy adódott, hogy egy helyen dolgozunk, ami egyrészről jó, mivel imádunk együtt dolgozni, viszont nem szerencsés, hogy így szinte éjjel nappal együtt vagyunk. Erről már beszéltünk és egyet értettünk abban, hogy legközelebb külön keresünk munkát.


Én elég korán kezdtem, 14-15 éves korom óta komoly kapcsolataim voltak, viszont a problémám minden kapcsolatban közös volt. Kb egy évig minden jó, utána valahogy unalmassá válik, elmúlik a varázs, csökken a libidóm stb. Az előző kapcsolataim 1-2 év után véget is értek, bár akkor a helyzet mindig egyszerű volt, voltak egyéb problémák, ami miatt könnyű volt kilépni a kapcsolatból, fiatalabb is voltam.


Viszont a mostani páromban semmi hibát nem találok, ő a tökéletes férfi, akiről mindig is álmodtam, megbízok benne, mindent meg tudunk beszélni, még ezt is elmondtam neki. Továbbra is szeretem, de vele is eljutottam arra a pontra, mikor elmúlt a kezdeti izgalom, megszoktuk egymást. Lehet, hogy gyerekesen hangzik, de valahogy többet vártam a szerelemtől, de egyáltalán nem vagyok biztos benne, hogy létezik ennél több.

Ijesztő az a tény, hogy talán ő az, akivel leélem az életem, családunk lesz, viszont ő az, akivel tökéletesen el tudnám képzelni. Valahogy nem vagyok biztos magamban, hogy készen állok erre. Annak ellenére, hogy nem rohanunk sehova, ő sem, én sem akarom elkötelezni magam még ennyi idő után. Tudom, hogy ha elveszteném őt, talán egész életemben bánnám.


Úgy érzem, hogy bennem van a hiba és nem tudom, hogy mire van szükségem, mit kéne csinálnom, változtatnom magamban, hogy késznek érezzem magam.


Volt már valakinek hasonló problémája? Minden tanácsot köszönök.



2018. máj. 31. 15:14
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szia:) rám talált a nagy szerelem, iszonyat hamar egymásra hangolódtunk, fél év után megkérte a kezem és másfél év után össze is házasodtunk:) először engem is mellbevágott hogy a szerelem el tud múlni, vagyis nem az a rózsaszín "megáll az idő ha vele vagyok"érzés már, mert ha tetszik ha nem elmúlik, megszokod megismered stb. És akkor a lényeg most jön: ha lefaragod a lángoló szerelmet csak a barátság marad ami viszont nem múlik el:) úgy tűnik a leírasodból hogy barátok vagytok, ez nagyon szuper, el ne veszítsd!! Jótanács: a lángot a közös célok álmok megvalósítások közös hobbik időről időre visszacsempészik, nem szabad azt hinni hogy baj van, csak azért mert nem vagy szappanoperásan szerelmes. Tudod hányan cserélnének veled a megbízható társadért akivel őszinte jó viszonyt ápolsz? Sokan. Ha még nem jöttél rá hogy ilyen a jó kapcsolat, akkor lehet hogy még nem élted ki magad, ezért vágysz a nagy érzelmekre. De szerintem szerencsés vagy a kapcsolatodért:) álmodozzatok tervezzetek és meglátod hogy szerelmes vagy, csak normális hogy nem tudsz minden pillanatban ennek élni, mért ezermillió dolog van az életben amire figyelni kell amivel meg kell küzdeni, és normális ember egy jó társsal erre hangolódik, ezér társ a társ. Éler-társ. Remélem érted amiket leírtam:) sok szerencsét nektek.
2018. máj. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!