Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismertek olyan felnőtt szűz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek olyan felnőtt szűz férfit, aki nem frusztrált és nem vallásos?

Figyelt kérdés
2020. jan. 27. 19:44
 1/10 anonim ***** válasza:
42%
js
2020. jan. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
42%
*ja
2020. jan. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
42%
Attól függ, hogy 18 évesen felnőttnek mondasz-e engem
2020. jan. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Miért is kellene frusztráltnak lennem?
2020. jan. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Gimis volt fizikatanárom ilyen. Egy csupaszív, lelkiismeretes ember, akit amúgy mindenki imád, csak szegény mint férfi, elég szerencsétlenül néz ki (az állkapcsával van valami, egyébként látványos is, el van csúszva kicsit a felső fogsora, meg egyébként is ilyen szolid, kicsit kisfiús a viselkedése. De egy nagyon jólelkű, lelkiismeretes tanár, aki szereti a gyerekeket és nagyon türelmes amellett, hogy poénosan és jól tartja a tárgyat.


Úgy tűnik, a szakmájában éli ki magát, sok embert vitt versenyekre a dobogós helyig, stb.

2020. jan. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Miert nem vallalos? Marmint ertem h a szektasokat megvetjuk szektatol fuggetlenul, de miert keres valaki ilyen szuro alapjan?
2020. jan. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A legjobb barátom. 21 és még szűz
2020. jan. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy csak simán így alakult az élete, esetleg aszexuális vagy csak simán másban éli ki magát, nem görcsöl és frusztrálja magát azon, hogy minden áron nőt szerezzen és nem vallási okokból szeretne házasságig szűz maradni.
2020. jan. 28. 07:28
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik legjobb baratom pont ilyen. Kis szereny informatikus :) meg sose hallottam karomkodni se. Reformatus de nem uzi az ipart. A frusztraciorol annyit h nem latszik rajta h nagyon zavarna, de mondjuk rajta semmi se latszik...
2020. jan. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Most végigkérdeztem az összes férfismerősömet, egyiknek sincs meg a szűzhártyája, szóval nem ismerek.
2020. jan. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!