Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen felnőtt nőként szűz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen felnőtt nőként szűz pasival szexelni?

Figyelt kérdés

Nyilván tudom, hogy minden ember más és biztos vagyok benne, hogy egy tapasztalatlan, szűz sráccal is lehet élvezni a szexet, de nem fura ha egy nő mondjuk több éves kapcsolat/kapcsolatok után jön össze egy olyan pasival, aki még csak csókolózásig vagy addig sem jutott?

Ilyenkor mire kell figyelnie a nőnek? Kell egyáltalán valamire vagy valószinűbb, hogy minden ugyanolyan lenne, mint bárki mással?


2019. febr. 10. 21:22
 1/3 anonim ***** válasza:
68%
Húúú én utólag tudtam meg. Csak kaland volt, és huszonéves volt a pasim és jó pasi. Jó test, helyes arc. Én paraszt a végén megkérdeztem, hogy mi van szűz voltál? Ő meg mondta, hogy igen. Bazzz... nagyon gáz volt. Nem volt ügyes, de amúgy akarta, hogy nekem is jó legyen. Biztos volt más szűz pasival is dolgom (sajnos), nem mindenki mondja el. DE ha tudnám, hogy az, akkor biztos hagynám. Ne rajtam gyakoroljanak, már bocsi, így hogy közelebb vagyok a harminchoz, mint a húszhoz.
2019. febr. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hamar elmegy az első együttlétkor, ha szűz még. Aztán utána már tovább bírja..tovább tovább tovább
2019. febr. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nő+srác? Anyuka meg a fiának a haverja vagy mi?? Kérdezni tudni kéne!

Normális nő nem kezd fiatal sráccal. A milfek is a 30 körüli igazi pasikat szeretik.

A pasi meg minél idősebb szűz, annál szerencsétlenebb minden téren.

2019. febr. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!