Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig tűrtök csajok, ha úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig tűrtök csajok, ha úgy érzitek, hogy a párotok anyagilag kihasznál?

Figyelt kérdés
Szerintetek hol a határ? Ha belekényszerit egy bizonytalan dologba, nem jön be, bukik minden.. Ráadásul hazudozik is, és még ő beszél velem csúnyán, mert szembesítem vele, hogy ez bukás.. Mit tennének?
2020. jan. 28. 15:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ki se kellene használnia anyagilag, már a hazudozásnál kitettem volna a szűrét. Valamit tudhat, ha mindezek ellenére hajlandó vagy egy ilyen emberrel összeállni.
2020. jan. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Hát eddig biztosan nem.

Én nagyon szívesen költök a páromra, de ha ez nincs viszonozva akkor b-szhatja. Vannak nehéz idők, illetve nem mindenkinek egyforma a bevétele, hosszú ideje tartó jó (!!) párkapcsolatban én abszolút azt vallom, hogy támogassuk egymást, és ha a páromnak nincs épp munkája vagy pénze, akkor kitartok mellette, és támogatom, de pl. ilyen időszakban ha a pénzt f-szságokra költi vagy hazudozik róla, az gáz.


Addig el sem engedném fajulni, hogy bizonytalan dolgokba rángasson bele ENGEM. Az én pénzem az az enyém, az anyagi függetlenség és szabadság az egyetlen igazi szabadság a viágban és engem ne rángasson le senki sehová a saját pénzügyi felelőtlensége miatt. Ez pedig csak úgy történhet meg, hogy én nem engedem, hogy velem alaki ilyet csináljon.


Nagyon visszataszító számomra egy olyan férfi, aki nem tud bánni a pénzügyeivel, nem szexi, hanem gáz, ciki, és engem felejtsen el. És ebbe véletlenül se magyarázzuk bele azt, hogy akkor azok, akik nem felelősek a pénzügyeivel, azok csórók, mert nagyon sok olyan embert ismerek, akinek mindegy, hogy 150-et vagy 350-et keres, a hó végére mindig kimaxolja, és ez pénzügyi felelősség és tudatosság kérdése. Az ilyen viselkedés a randizás során viszonylag hamar, pár hónapon belül kibukik, és én ilyen emberrel nem is szoktam hosszabb távon randizni (randiztam olyannal, akikről kiderült, hogy sosincs pénze, de semmit nem változtat a viselkedésén annak érdekében, hogy legyen és mindig haveroktól vagy épp TŐLEM várta volna el, hogy kihúzzam a sz-rból, kösznem).

2020. jan. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azon túl vagyunk, hogy nem keres sokat, és megy az én fizetésem is. Ez egy kicsit nagyobb dolog volt, lakást szerettem volna venni, hitelt vettem fel hozzá, közben ő elvesztette a munkahelyét, és egy elég nagy összeg kellett ahhoz, hogy belevágjon egy vállalkozásba, hogy legyen jövedelme. Engem belekényszeritett, hogy feladjam az álmom, és mivel rá voltam utalva, hogy ne legyek egyedül, súlyos műtét után voltam, néha szükségem van segítségre, cipekedni, bevásárolni, stb, belementem összetörten. Most úgy néz ki hogy bevétel fél êv után sincs belőle, csak még nekem is kiadások a kis fizetésemből, a hitelen felül. :(
2020. jan. 28. 20:19
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Így utólag hiába rágódsz ezen. Én eddig abszolút nem mentem volna el amúgy. Amit tehetsz, hogy próbálsz valamiből pénzt csinálni, ezt a szerencsétlent meg elfelejted.
2020. jan. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi a határ?

Etetett sokáig, hogy költözzünk össze, csak 2 hónapra menjek oda lakni ahol ő lakik az anyjàval. Belementem, ès még aznap közölte amikor odamentem, hogy "Hopp, mégsem 2 hónap, hanem 2-3 ÈV". Ő amint odaköltöztem ott hagyta a munkáját és otthon verte a farkàt. Én dolgoztam iskola mellett, és elvárta, hogy én vigyem őt étterembe, szórakozni, stb. 6 hét után közöltem vele, hogy menjen a francba, én nem tartok el egy lusta fa szt sem. Külön költöztem. De mivel folyamatosan hívkàlt, meg írogatott nem szabadultam meg tőle. De ezek után sem ment dolgozni(nem is tanult, meg semmi ilyesmi), az anyja tartotta és rólam gombolta volna le a fizetésemet amiből én is alig jöttem ki egyedül. Úgy szabadultam meg tőle, hogy hazajöttem 4 hétre, és mire visszamentem már csak annyit közöltem vele, hogy elintéztem otthon minden papírmunkàt, az albérletemet pedig màtól visszaadtam. Összepakoltam, letiltottam őt mindenhol és ennyi.

/L

2020. jan. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!