Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom anyagilag kihasznál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom anyagilag kihasznál?

Figyelt kérdés
Már 2 éve vagyunk együtt és többször kért tőlem pénzt és mindig adtam. Úgy kéri hogy kölcsönbe és majd vissza adja, azonban csak egyszer adta vissza. És nem kis összegekröl van szó. A másik dolog ami zavar benne az az hogy ö dolgozik, én viszont egyetemista vagyok és a zsebpénzemböl adok neki. Soha nem tudja beosztani a pénzét, már oda jutottam hogy mikor találkozunk pótolni se tudok az italba, kajába, mozijegybe stb. Nemrég akartam valahol enni, de azt mondta majd egyek otthon mert azzal a pénzzel mást is lehet csinálni, viszont ö vett magának cigit, benzint. És a legrosszabb eszébe se jut hogy tartozik nekem és én csak enni szerettem volna. ( különben mikor volt kicsi pénzem és mondta hogy éhes rögtön vettem neki valami kaját). Nem akarok rosszindulatú és követelőző lenni de illene szerintem vissza adja a pénzt mivel nekem is jól jönne. Mit tanácsoltok hogy kérjem vissza? Hogy beszéljem meg vele?
2016. szept. 9. 18:55
 1/4 Noren1989 ***** válasza:
100%

Elég durva... Kérd vissza, csak szépen egyenesen. "Figyu, Józsikám, lógsz 60kiloval, szükségem lenne rá, 12ikéig add meg!"


És persze szakíts vele.

2016. szept. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%

Ne tervezz hosszabb távra,aki így lehúz,mert gyerekvállaláskor gondok lehetnek.

Egyben azért nem értek egyet veled,nekem is első lenne a cigi (ha dohányoznék) meg a benzin, mint egy olyan evés,ami nélkül épp megvagyok,csak akkor a kölcsönt visszaadhatta volna,mert nálam ez is a legelsők közé tartozik.

2016. szept. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem az evésröl van szó, hanem elöször is rosszul esett amit mondott, miközben én mindig minden kívánságát lesem, másodszorra pedig, mikor nincs pénzem akkor inkább nem megyünk sehova hogy ne költse a pénzt ( erre értettem az evést )
2016. szept. 9. 19:30
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kicsit.
2016. szept. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!