Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Őszintén, mennyi érzelem és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén, mennyi érzelem és tartalom lehet egy olyan emberben, aki ilyet leír párválasztás témában?

Figyelt kérdés
"Nem is baj, mert én meg rájöttem, hogy semmiféle komprimisszumot nem kell kötnöm párválasztáskor, mert rengeteg jóképő és mellé jó személyiségű, hozzám illő férfi van, és kizárólag velük foglalkoztam onnantól (és így találtam meg a párom)."
2020. jan. 31. 14:54
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

"Nem tudom hogy képzelik a nők, hogy maguk felett akarnak választani"


Ha sikerül, sikerül, ha nem nem.

Inkább te hogyan képzeled, hogy nem fogadod el valakitől a nemet, és hisztizel utána. Senki nem köteles veled összejönni. Attól még lehet benne "érzelem és tartalom" mert nem veled akarja megosztani,

2020. jan. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Láttál képet a csajról?

Nem hiszem.

Akkor honnan tudod, hogy a szintje felé választ?

Sajnos úgy van ahogy 4-es írta, aki jól néz ki és megteheti hogy válogasson, az nem fogja lentebb adni.

2020. jan. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

"Ha erre az oldalra ír pénteken, kora délután nő létére, akkor nem jó nő"


Jó nő vagyok és most ide írok, éppen szárad a hajam az esti bulihoz :D Remélem nem fogok veled hasonlókkal találkozni :D :D

2020. jan. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez lenne a normális. Szerinted abban több érzelem van aki belemegy bármilyen jöttment szerencsétlennel egy kapcsolatba úgy, hogy nem is tetszik neki és nem is szereti? Aki képes ilyen kapcsolatban élni az sokkal inkább érzelmi analfabéta.

Nem kell kompromisszumot kötni, sosem fog működni a kapcsolatod olyannal akiért nem vagy odáig, aki nem a "tökéletes" pár számodra. Aki inkább üldögél a langyos fosban csak hogy legyen mellette valaki annak bőven van mit tanulnia az érzelmi világról.

2020. jan. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Ide figyelj, kismókus. A jóképűek nem azért lépnek félre, mert jóképűek. És a csúnyák sem feltétlenül rendesek. Aki ocsmány, azt csak szimplán magasról leszarják és akkor sem akarnak vele dugni, ha könyörög, mert a testiséghez a jó test elmaradt, a többivel meg vagy kompenzál vagy olyan, mint te. Etiópiában sem azért maradnak soványak, mert bejött a diéta, hanem mert nincs mit enni. Remélem, érted.
2020. jan. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Lachesys ***** válasza:
100%

te sem lehetsz jo pasi logikad alapjan, mert aki nemhogy ide irogat, de ilyen kerdest tesz fel pentek delutan, az nem jo pasi:D

amugy meg egy no ha sportol es jol eszik, siman lephet kategoriakat.

2020. jan. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Normalis hozzaallas, mi a problema? Minden nem defektes, egeszseges onbizalommal rendelkezo ember olyan part valaszt, aki jol nez ki szamara es megfelelo szemelyiseggel is rendelkezik. Az nem felulvalasztas, ahol kolcsonos a dolog, egy jokepu + jo szemelyisegu ferfi ha egy olyan novel van, aki a te ertekrended szerint rosszabb barmilyen teren mint az a ferfi, akkor azt csak te gondolod ugy, az adott ferfi nem.

Vajon abban az emberben mennyi erzelem van, akinek tok nyolc, csak legyen mellette valaki akirol maximum annyi pozitivum mondhato el, hogy nem idegesiti, “jol kijonnek” mint a haverok, es legalabb van kivel szexelni? :D Semennyi, csak legalabb van valaki vele aki eltereli a figyelmet arrol, hogy mennyire nyomorult ember.

2020. jan. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, te nagyon egysíkúan látod a világot. Én ismerek olyan párt , 10 éve együtt, házasság.. a nőnek az insta topmodell akárkik csak jelenthetnek, mert szebb náluk. A férfi meg nyilván nem ronda, de korántsem szupersztár. Felső átlag.
2020. jan. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Na, akkor, hogy mindenki lássa, mekkora lúzer a kérdező, olvassátok el a teljes szöveget, amit a nő írt. Teljesen igaza van, a kérdező természetesen nem ismeri, de mivel nem akart vele a nő egy nevetséges vitába belemenni, ide teszi ki. Íme:


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Az utolsó komment, 72%-os hozzászóló.


Kérdező, a helyzet az, hogy senkinek semmilyen kompromisszumot nem kell kötnie, mert mindig dönthet úgy, hogy inkább egyedül marad, mint hogy egy langyos fhos kapcsolatban legyen. Hogy ez neked miért fáj, az rejtély.

2020. jan. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
@19: elolvastam, csak nem a 49%-os komplexusos retek lenne a kérdező? :D És az ilyen emberek csodálkoznak, hogy a maximum törődés, amit kapnak, az, ha a valaki a lelki deformitásuk miatt leköpi őket... Jézusom.
2020. jan. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!