Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti járnátok Nick...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti járnátok Nick Vujicical, ha nem lenne felesége?

Figyelt kérdés
2020. jan. 31. 19:58
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Én nem.
2020. jan. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Itt lábatlankodni ilyen kérdéssel. Kezeskedem arról, hogy ne poénkodhass ezentúl Nickkel.
2020. jan. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

ma 20:00


Ez miért poén szerinted?

2020. jan. 31. 20:36
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. jan. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én nem.
2020. jan. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem
2020. jan. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem
2020. febr. 1. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem válaszolok privátokra, hadd írjam le ide röviden:

azért nem, mert számomra egy férfivel a közös, minőségi időtöltés a tánc és a túrázás. Szerinted ezek közül melyikre tudna velem jönni? Nekem fontos, hogy a férfi, akivel együtt vagyok, szeressen táncolni, vagy legalább hajlandó legyen megtanulni alap szinten ezt meg azt. Nem akarok idegen táncpartnerrel táncolni míg a párom otthon vár. Igen, fontos a kisugárzás, de önmagában mit sem ér. Nem baj, ha az illető nem túl szép, vagy akár pocakos stb, de legyen közös pontunk. Miért, kérdező, te "járnál" Olyan nővel akinek se keze, se lába? Most azt fogod írni, hogy igen, hogy ne tűnj felszínesnek, de a valójában a válasz: nem. Ilyen csak akkor történik ha megismerkedsz egy ilyen személlyel és levesz a lábadról. És van benned kellő mennyiségű önfeladás. Vannak ilyen nők. Én nem vagyok ilyen, ettől még nem tartom magam felszínesnek, arcra pl soha egyetlen pasim sem közelítette meg Nick Vujicot. És egyik sem volt sem gazdag sem híres, sem kigyúrt. De mindegyiknek jó volt a stílusa, kisugárzása. És azzal maradtam kapcsolatban, aki eljött velem táncolni is.

2020. febr. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!