Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más férjnek is olyan a feleség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más férjnek is olyan a felesége, hogy hevenyészve terít meg? Én szeretem ha odafigyelve érkezik a tányéra az étel, anyám mindig mértani pontosságúan osztotta el a köretet a főételtől és mindig odafigyelt ezekre.

Figyelt kérdés
Sokat jártunk étterembe is, ott is az étel mellé egy kis salátát is tettek, a paradicsomot nem csak felszelték hanem virágot vágtak belőle, mert gusztusos. Én nem mondom, hogy legyen virágforma, de a püré vagy a rizs ne legyen már úgy rá dobva, mint az iskolai menzán. Valahogy nem érez rá, pedig mutogattam neki oldalakat ahol az anyukak a gyerekeiknek képeket csinálnak az ételből de azt mondja fáradt, meg, hogy úgy is megesszük minek cifrázni.
2019. okt. 20. 15:12
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
96%
Egyszerű. Megcsinálod te és csókolom.
2019. okt. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
98%
Ha ilyen igényeid vannak, miért nem csinálod meg saját magad?
2019. okt. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
96%

Te is vártad mar igy a feleséged? Vagy ezt csak tőle kell elvárni?

Nem a cseleded ha valami nem tetszik ott a ket kezed meglehet csinalni magadnak.

2019. okt. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
91%

Zseniális paródia, az ilyen trollkérdéseket még valamilyen szinten kedvelem is :) A vicc, hogy tényleg van olyan férfi is aki a feleségére "a söröm hozója"-ként utal.


De ennél többet kár is ezzel foglalkozni.

2019. okt. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
93%
A pároddal értek egyet. Én pont ezért nem szeretek étterembe menni, mert díszítés címszóval össze maszatolják az egész tálat.
2019. okt. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
92%

Kamu.


Ugye, mondd, hogy az????

2019. okt. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
100%
Én meg sem terítek. Ha ilyen kell, megyünk étterembe és kész. Este hazaérünk, megcsináljuk a kaját együtt, aztán a kanapén üldögélve megesszük egy random tányérból, miközben nézünk valami filmet.
2019. okt. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
100%
mondjuk, ha megfoz, akkor azt mar igazan bevallalhatod hogy megteritesz es akar meg el is mosogatsz. es mindenki boldog. lejet ha toled latna akkor maskor o is figyelne ra jobban. de az faraszto ha foz es ahelyett h azt mondanad de finom meg kritozalgatod hogy miert nem ugy terit ahogy az anyad.
2019. okt. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 Savlekotő ***** válasza:
97%
Van két kezed és megcsinálod amit anyutól kaptál,vagy hazamész anyuhoz aki a segged is kinyalta hibásan. Férfiként írom h ezek már szánalmasak..
2019. okt. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
83%

Miért nem csinálod te meg, ha egyszer ezt a szokást te hoztad otthonról.

Nálunk a férjem soha nem várta el hogy úgy és azt tegyek amit, ahogy az anyja.

Csoda hogy téged nem rúgott ki az asszony, de vigyázz egyszercsak szemet vet rá egy igazi úriember, nem egy ilyen faragatlan tuskó mint te vagy.


Mindenesetre megmondanám neked hol a helyed, ha így viselkednél. Még enni sem kapnál. Vagy odabassnám neked hogy ne'egyé.

2019. okt. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!