Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az exem miért viselkedhet így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem miért viselkedhet így?

Figyelt kérdés

Én csak válaszokat szeretnék kapni a kérdésemre. Szóval én 4 hónapig voltam együtt ezzel a férfival. A szép, szerelmes szavaival hamar sikerült a bizalmamba férkőznie. Mint ha tudta volna hogy erre vágyok. De miután szakított az önbizalmamnak is annyi lett. Azóta vacakul érzem magam, nem tudom kiverni a fejemből hogy mikkel bántott meg.

Mikor megvolt a menstruációm hozzám se ért, azt mondta semmilyen testi kontaktus sem lehet köztünk, még egy ölelés sem. Ezt kimagyarázta azzal, hogy akkor neki feláll a farka, és csak rosszabb neki.

Meg sokszor beszélt arról neki mennyi pénze van, meg egyszer elmesélte, hogy milyen nem szép dolgokat csinálna a könnyűvérű nőkkel.

Meg sokszor mondta hogy én már örökre az övé vagyok.

A volt barátnőiről nem szép módon beszélt, akik szakítottak vele arra azt mondta, hogy reméli a sors rossz dolgokat fog nekik adni.

Testileg is bántott már pl. direkt, szándékosan rálépett a lábamra. Viccesen azt is mondta hogy megvereget engem egyszer, de erre nem került sor.

Velem olyan könnyen szakított. Pár hónap múlva már összejött egy másik nővel. De azért különböző kamunevekkel bejelölt engem a kapcsolat alatt is. Pont abban a hónapban jött vele össze mikor velem, és pont abban a hónapban vette el feleségül 4 hónap alatt, mikor velem meg szakított. Bár nem tudom, lehet hogy ez csak véletlen Bár úgy hallottam a nő terhes lett, és ezért vette el. De ezek ellenére is nézegeti online az adatlapomat.


2020. jan. 31. 21:40
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Igen,szemelyisegzavaros lesz, nekem is volt hasonló.De mi a fr.ncert foglalkozol meg vele? Inkább örülj,hogy megszabadultal tole.Nem mindenki ilyen szerencsés.
2020. febr. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

Saját, értékes idődet vesztegeted el ha foglalkozol ilyen fura személyiségű illetővel, sőt, hogy hagyod: önbizalmadat is elvegye, miután szakítottatok. Ezt már nem ő tette veled, hanem vele kapcsolatos saját gondolataid, érzéseid miatt önmagadat gyötröd tovább. Foglalkozol vele, mit néz meg ("nézegeti adatlapom") stb... Azzal is foglalkozol, hogy másoknak, exeinek mit kívánt stb.

Kísértetiesen hasonlít e kérdés sok múlt évi szintén január-február körül felbukkant, egy személytől származó kérdésre, amiben hasonlók voltak. Lábára rálépett, autóból nem engedte ki, mosdóba se, meg "azt mondta ha összeköltözóünk nem csinálhatom azt amit akarok" stb... Remélem, ez nem az a kérdés.

2020. febr. 1. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
65%

Ajánlom figyelmedbe a Nárcisztikus személyiségzavart. Olvass utána, sok videó van a neten ezzel a témával kapcsolatban.

Azoknak, akik azt írták a kérdezőnek, hogy mi a francért foglalkozik vele, azoknak lilafingjuk sincs róla, milyen kötődést és önértékelési problémákat okoz egy ilyen személlyel váló kapcsolat.

Kedves Kérdező, ha felismered, és megérted, hogy kivel voltál kapcsolatban az segíteni fog az elengedésben.

2020. febr. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

Még egy pont a nárcisztikus személysiségzavarra.

Örülj, hogy megszabadultál, bár most még pont nem ezt érzed.

Ajánlom olvasgass ezzel kapcsolatban, keress videokat a YouTube-on. Meg fogsz lepődni, miben voltál.

2020. febr. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Inkább szakembert keress, minthogy több mint egy éve az exeddel foglalkozol, a jövőbeni lehetőségeidet őrlöd fel ezzel minden tekintetben, elvesztegeted értékes idődet.
2020. febr. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
76%

Kedves 13-as!De,van róla lila fingom, hisz írtam is,hogy nekem is volt ilyen. A kérdező egy 4 hónapos kapcsolatról írt, nekem jóval több volt. Innen tudom, hogy nem az első percben veszik el az önértékelés, meg a többi. Ezt a rombolast módszeresen, jól felépítve végzik. Pontosan azért írtam, hogy ne foglalkozzon vele, mert innen még jo eséllyel van visszaút. Könnyebb felépülni. Ha én is időben kapcsoltam volna, és lett volna erőm a szakítás után, hogy semmire ne reagáljak, bármit tesz(én nem kerestem, nem nézegettem soha, sehol), akkor több évnyi szenvedést spórolhattam volna meg magamnak.(Azóta is zaklat időnként, de már nem érdekel,ignoralom.)

#11

2020. febr. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 16#

A rombolást 4 hónap alatt is véghez tudja vinni. Persze lehet hogy a Kérdezőnek az önbizalmát maga a Nárcisztikus személy adta meg..

De azt tudod-e, hogy miért ilyen partnert választott magának? Miért tűri el? És miért kötődik hozzá betegesen? Te rájöttél a szakítás után, hogy mi volt az alap ok, hogy ilyen embert választottál?

2020. febr. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem nekünk, ismeretleneknek kell rájönnünk, miért olyan partnert választott, amilyet. A szakember segítene neki, rájöhetne, de ehelyett már több mint egy éve a különféle kérdések verzióit és alverzióit gyártja a tekintetben, hogy az ex miket művelt. Miket, hogyan mondott, "mit jelenthet az ha szakítás után x nappal megosztott egy olyan számot Fb-n hogy "legnagyobb bűn azt elhagyni akit..." stb. Napi szinten követi tevékenységeit, most is az új párkapcsolatával foglalkozik, meg az új partnerrel. Kezdhetne egy új életet, fordulhatna segítségért, de neeeem, az ex profilját kell nézegetni és mondatain töprengeni, meg az erőszakos megnyilvánulásain.
2020. febr. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
74%

17-es!Igen,én rájöttem.Ha érdekel,szólj,privatban szívesen leírom,de nem szeretném tovább offolni a kérdést a saját volt kapcsolatom boncolgatasaval.

#16

2020. febr. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

18# Aham, most már értem. Ebbe a dologba amúgy megkuttyan ez a lány, ha nem kezelteti magát. Fogalmam sem volt róla, hogy ez ilyen régóta tart.

19# írj privátot nyugodtan, érdekel, neked hogy sikerült felismerni. 😊

2020. febr. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!