Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mi volt? Mondani akart...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mi volt? Mondani akart valamit, vagy mi? N

Figyelt kérdés

(Nem tudom melyik kategoriaba kene tegyem, szoval bocsi)

De a lenyeg hogy van egy ferfi akivel szerintem kolcsonosen tetszunk egymasnak, de par szon kivul meg nem beszelgettunk, alt. csak koszonunk egymasnak. Es ma amikor osszeneztunk (elment mellettem) olyan volt mintha mondani akart volna valamit kinyitotta a szajat is kicsit, de nem mondott semmit. Ez mi volt szerintetek? Aprosag tudom, de abbam a pillanatban furi volt :)


2020. jan. 31. 23:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
Azt remeled h szt akarta mondani h szeretlek?
2020. jan. 31. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Egyertelmuen nem, nem vagyunk annyira szoros kapcsolatban. De ezt te is tudod, csak valamiert jol esik idegeneket cs.szegetni ugye :)
2020. jan. 31. 23:52
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem semmi nem volt, de sokat elárul, hogy kapásból a szex kategóriába tetted a kérdést... :)
2020. febr. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
95%
nem csak egy büfi volt?
2020. febr. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Büfi 😂
2020. febr. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
Már nem tudsz milyen kérdést kitalálni mi? :D
2020. febr. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Büfizett, vagy ásitani akart, de te ezt is tönkre tetted neki, mert állandóan nézed! 😔😂


De amúgy a viccet arrébb téve, szerintem ha téged ennyire érdekel ez a pali, akkor ne találgas, meg agyalj, hanem lépj te!

Olyan szánalmas, meg unalmas már, hogy egy nőnek tetszik valaki, de nem megy oda hozzá, mert a kolbász dolga ez.

Sok nő inkább elszalasztja a kiszemelt férfit, ha az nem nyomul rá.

Istenem haladjunk már a korral, hamár ha nagy N betűt írsz a kérdésed végére!


33/F

2020. febr. 1. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%

Szerinted mi gondolatolvasók vagyunk??? Honnan a francból tudnánk hogy "egy pasi akivel csak köszönünk egymásnak, de amúgy elmegyünk egymás mellett" mi a szöszre gondolhatott? Hamarabb kitaláljuk a lottó ötöst :)

Ha akarsz tőle valamit, akkor mosolyogj rá, nézz a szemébe és szólítsd meg te.

2020. febr. 1. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
90%

A helyett,hogy itt tippelgessünk,aminek legtöbbször semmi köze a valósághoz,miért nem kérdezed meg?


Pld:Szia!A múltkor,amikor találkoztunk, volt egy olyan érzésem,mintha szerettél volna mondani valamit.Igaz, én is siettem,meg te is.Nem vagyok biztos benne,ezért gondoltam megkérdezlek.


És máris kiderült "mi volt".

48f

2020. febr. 1. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nyitni szeretett volna.
2020. febr. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!