Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Mennyire elvárás ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mennyire elvárás ez nálatok a nőkkel szemben?

Figyelt kérdés

Arra lennek kivancsi hogy mikor ugy kerestek part, hogy komolyan is gondoljatok, nem csak futokalandkent, hanem azt keresitek akivel le tudnatok elni az eleteteket, akkor mennyire elvaras az hogy a no akit kerestek meg szuz legyen?

Tudom hogy sok pasinak nagyon fontos, hogy erintetlen legyen az akivel egyutt van, de altalaban a 20 folotti lanyoknak mar volt 1-2 baratja vagy csak kalandja.

Mennyire meghatarozo ez szamotokra? Vagy csak amolyan “pluszpont”?


2020. febr. 1. 13:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
71%

"Akinek elvárás az érintetlenség attól inkább menekülj! Azoknak fontos akinek valamilyen komplexusa van szexuálisan, irányítás mániások, nekik kell hogy ne legyen viszonyítási alapod, hogy hoppá az exszel mennyivel jobb volt, vagy nagyobb volt neki stb."


Szűz nőként én úgy gondolom, hogy semmi probléma, ha valaki szűz nőt szeretne, abban az esetben, ha ő maga is szűz. Ha nem az, akkor is joga van olyan elvárásokat állítani, amilyet szeretne, viszont itt már felmerülnek bizonyos komplexusok. Normális ember érzi, ha valaki a fétise tárgyaként kezeli vagy komplexusa van a dologgal kapcsolatban, az viszont szerintem érthető, ha valaki tapasztalatlanként kellemetlennek tartja, hogy ügyetlen, kiábrándító lehet ilyen téren egy tapasztalt partnerrel.

2020. febr. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem elvárás, nekem a szűz is jó mert nincs sok tapasztalatom, a tapasztalt is jó mert legalább tud újat mutatni. Nem hiszem hogy ezen múlna bármi.
2020. febr. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Tini kategóriába való kérdés...
2020. febr. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
37 vagyok, egy kapcsolatom sem volt még, de jó lenne, ha az esetleges befutó párom szűz lenne, de tudom, ebben a korban már ez csak álom.
2020. febr. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Hülyeség, hogy a komplexusos embereknek fontos, hogy szűz legyen a párjuk. Nekem komplexusom van a méretem miatt, pont ezért örülnék neki, ha olyan barátnőt találnék, aki nem szűz, sőt volt már nagyobbal és velem is élvezi a szexet. Bár lehet, hogy ezzel csak én vagyok így.
2020. febr. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
tudjon nokedlit szaggatni :)
2020. febr. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!