Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek régebben is ennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek régebben is ennyi elvárás volt a nőkkel szemben? Kevesebb? Több?

Figyelt kérdés
Mivel lett több vagy kevesebb?
2013. okt. 20. 18:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Most miért lenne sok?
2013. okt. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Miért lenne sok?

Meg milyen elvárások?

2013. okt. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem a férfiakkal szemben sokkal több az elvárás. Ha átlagos vagy szinte könyörögnöd kell egy átlagos lánynak, hogy randizhass vele.
2013. okt. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Egy szóval nem mondtam, hogy sok. Annyi volt a kérdés, hogy több-e ma, mint mondjuk 10-20 évvel ezelőtt.
2013. okt. 20. 18:56
 5/11 Pain for Pleasure ***** válasza:
73%

Szerintem manapság több az elvárás. Régen "csak" a háztartást kellett vezetniük és gyermeket nevelni. Mostanság emellett ugyanúgy eljárnak dolgozni, mert az ilyen árak mellett egy fizetésből nem lehet megélni. Tehát több teher nehezedik rájuk.

És most tekintsünk el a gazdag pasik által eltartott nőktől, természetesen ők nem tartoznak ide.

2013. okt. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Sztem kevesebb. Régen az volt a minimum h minden házi munkát el tudott végezni, tudott főzni, a ház körüli munkákban is besegített...... stb. Ma már sok pasinak elég ha a csaj a kirakatban jól mutat, az nem számít h éhen hal mellette.
2013. okt. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem amit a paint leírt az jó dolog.A nőnek is legyen felelősség érzete.Ha nem tud haza adni akkor érezze,hogy milyen rossz.

Szerintem ez erősíti a párkapcsolatot a férfi és nő között.

2013. okt. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

"Ha nem tud haza adni akkor érezze,hogy milyen rossz."


Akkor feltételezem, ha a férfi nem veszi ki a részét a házimunkából és a gyereknevelésből, akkor ő is érezze, hogy rossz, ugye?

2013. okt. 20. 19:07
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

" Szerintem a férfiakkal szemben sokkal több az elvárás. Ha átlagos vagy szinte könyörögnöd kell egy átlagos lánynak, hogy randizhass vele."


1. Miért kellene olyannal randiznom, aki számomra csak átlagos? Ha valakiben nem láttam a szikrát, hogy életem párja lehet, csak egy átlagos valaki volt, hagytam a fenébe, és ez így van rendjén.

2. Te miért akarsz magad mellé egy olyan nőt, aki csak átlagos a szemedben?

2013. okt. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy normális kapcsolatban igen is a férfi is kiveszi a részét a házimunkából!
2013. okt. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!